«Ворскла» на останніх хвилинах вириває перемогу над кам’янською «Сталлю»

За рівної гри полтавці зуміли витиснути гол з моменту в кінці матчу

Сьогодні у Дніпрі на стадіоні «Метеор» полтавська «Ворскла» в рамках 16-го туру «Ліги Парі-Матч» зіграла з кам’янською «Сталлю». Команда Василя Сачка «наївшись» поразок і критики вийшла на черговий матч без травмованих Коломойця, Голодюка і Скляра. За словами Василя Сачка, крім травмованих футболістів, є ще ті, які вже бачать себе в іншому клубі і не мають достатньої мотивації. Звісно, це слабке виправдання, адже кому як не тренеру знаходити потрібні слова для зарядження своїх підопічних. Після поразок від двох останніх команд чемпіонату — «Карпат» і «Дніпра» — полтавці мають згадати про такі речі як самоповага і репутація. Чи згадають, чи битимуться? Відповіді на ці запитання будуть відомі лише після стартового свистка.

«Сталь» — «Ворскла» 0:1

«Сталь»: Паньків — Пашаєв, Іщенко, Стаменкович, Воронін — Каленчук, Е. Малакян, Г. Малакян (Карасюк, 77) — Мисик, Задерака (Кузик, 45) — Комваліус (Карікарі, 65)

Головний тренер: Якоб Гал

«Ворскла»: Непогодов — Сімінін, Дитятьєв, Чеснаков, Пердута — Ткачук, Кравченко — Турсунов, Бартуловіч (Ребенок, 46), Кобахідзе (Одарюк, 67) — Хльобас (Загорулько, 80)

Головний тренер: Василь Сачко

Голи: Ребенок (89)

У матчі проти «Сталі» Василь Сачко відмовився від експериментів з Сімініним у центрі захисту і там знову вийшов звичний тандем Дитятьєв — Чеснаков. В опорній зоні у старті вийшли Андрій Ткачук і Дмитро Кравченко, і на вістрі атаки замість травмованого Коломойця на полі у старті з’явився Дмитро Хльобас.

Матч розпочався з навали господарів поля. Вже на п’ятій хвилині Дмитру Непогодову довелося демонструвати реакцію і рятувати ворота від влучного удару Каленчука. У «Ворскли» перший шанс забити з’явився на 18-й хвилингі. Младен Бартуловіч зі штрафного пробив вище воріт. Взагалі гра, традиційно для «Ворскли», проходила в’язко, з великою кількістю боротьби і довгих передач, прте без красивих моментів.

Проте варто відзначити, що обидві команди могли відкрити рахунок свої моменти не реалізували Воронін у «Сталі» і Дитятьєв та Хльобас у «Ворскли». На переву команди пішли без голів. Вся надія на другий тайм.

На другу половину зустрічі Василь Сачко випустив Павла Ребенка замість Младена Бартуловіча. У другому таймі «Ворскла» забігала активніше і інтенсивніше, проте до ударів це практично не призводило. Єдина по-справжньому небезпечна нагода забити у «Ворскли» була на 57-й хвилині. Санжар Турсунов протягнув м’яч по флангу, зібрав на собі захисників і віддав під удар Кобахідзе. Сандро пробив, але замість воріт влучив у поперечку.

Пожвавлювати гру «Ворскли» вийшов Володимир Одарюк, але його єдиний удар прийшовся прямісінько у руки Паньківу. Загалом же, хоч «Ворскла» і виглядала активніше, гра проходила практично без воріт з великою кількістю боротьби і дрібних фолів.

Все змінилося на 89-й хвилині. Ребенок підхопив м’яч на лівому фланзі після того, як круглому не дав вийти за межі поля Артур Загорулько. Павло змістився у центр і влучно пробив — 0:1.

Таким чином за нудної гри, полтавці змогли знайти свій момент і здобути такі жадані три очки.