Полтавка Єлизавета Дяченко посіла друге місце на Чемпіонаті України з гірськолижного слалому

Єлизавета Дяченко

Вихованка ДЮСШ ім. О. Бутовського привезла «срібло» з Буковеля

Днями на території ТК «Буковель» відбувся Чемпіонат України з гірськолижного спорту. У слаломі одну з медалей завоювала представниця Полтавщини.

Єлизавета Дяченко посіла друге місце серед юніорок. Наша землячка пройшла першу трасу за 31,19 секунди, другу — за 30,17 секунд. Таким чином Єлизавета показала загальний час 1:01,37 хвилини. Цей результат став другим після Юлії Маковецької з Івано-Франківщини (час — 1:00,10 хв.)

Примітка: Гірськолижний слалом — спуск з гори на лижах трасою завдовжки 450-500 м. Траса розмічена воротами шириною 3,5-4 м. Відстань між ними від 0,7 до 15 м. Перепад висот між стартом і фінішем складає 60-150 м. Під час проходження траси спортсмени зобов’язані проїхати через всі ворота; за пропуск воріт або їх перетин однією лижею спортсменів знімають зі змагань. Результат визначають за сумарним часом, показаним на двох різних трасах.