«Ворскла» не змогла відібрати очки у «Зорі»

«Зоря» радіє забитому голу

Пропустивши два голи у першому таймі, ворскляни не змогли надолужити втрачене

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського «Ворскла» приймала луганську «Зорю». Луганчани приїхали до Полтави у статусі фаворита, але команді Василя Сачка теж є що доводити своїм вболівальникам. Юрій Вернидуб не міг розраховувати на травмованого Микиту Каменюку та дискваліфікованих Євгена Опанасенка та Желько Любеновіча. У «Ворскли» не могли грати травмований Олександр Скляр та дискваліфікований Євген Зарічнюк. Натомість у «Зорі» повернувся після хвороби захисник Едуард Соболь. Полтавці ж підсилили оборону Олександром Чижовим. Матч проти «Шахтаря» через різні «вагові категорії» суперників не дав відповідей на запитання, що хвилювали полтавського вболівальника. А саме — якою буде оновлена «Ворскла». Відповіддю на ці питання мав стати домашній матч проти міцної «Зорі».

«Ворскла» — «Зоря» 1:2

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Чижов, Чеснаков, Ребенок, Ткачук (Одарюк, 62), Кравченко, Шарпар, Хльобас, Мякушко, Загорулько.

Головний тренер: Василь Сачко.

«Зоря»: Шевченко, Сухоцький, Чайковський, Петряк (Пауліньо, 67), Ліпартія (Бабенко, 77), Форстер (Харатін, 46), Калітвінцев, Гречишкін, Бонавентуре, Чечер, Соболь.

Головний тренер: Юрій Верндуб.

Голи: Шарпар (72, пен.) — Гречишкін (27), Калитвинцев (45 пен.)

У стартовому складі «Ворскли» з’явилося два нових обличчя у порівнянні з попередньою зустріччю. В центрі оборони з’явився Олександр Чижов, який склав компанію Володимиру Чеснакову. На вістрі атаки вийшов Артур Загорулько.

Перший тайм дався полтавцям нелегко. До 27-ї хвилини гра проходила на зустрічних курсах. Ворскляни намагалися контролювати м’яч, але оборона гостей не дозволяла довести будь-яку атаку до удару. Як і раніше, «Ворскла» страждала на обрізки і довгі «роздуми» з м’ячем. На 21-й хвилині полтавці нанесли єдиний свій удар по воротах у першому таймі. Після подачі з флангу м’яч влучив у руку захисника і вилетів за поле. Суддя призначив лише кутовий. Оборонці «Зорі» винесли м’яч, але його підібрав Чижов і пробив. Повз ворота.

zorya2.jpgЕдуард Соболь

На 27-й хвилині Едуард Соболь підключився до атаки по лівому флангу, де Едуарда збив Олександр Чижов. Дмитро Гречишкін навішував до штрафного майданчика. Навіс не вийшов, але вийшов гол. Богдан Шуст вийшов з воріт і отримав «за комірець». 0:1 — чистий гол воротаря.

zorya3.jpgБогдан Шуст

Після голу «Зоря перехопила ініціативу, і на 45-й хвилині це принесло плоди. Чижов у штрафному майданчику збив Бонавентуру і суддя призначив пенальті. Владислав Калітвінцев холоднокровно виконав «вирок» — 0:2. Вкрай невдала перша половина.

У другому таймі гра стала цікавішою. Команди почали грати на зустрічних курсах. На 48-й хвилині після класної передачі від Ліпартії пробивав Бонавентуре — Шуст врятував. І тут же у контратаці міг забивати Загорулько — не забив. На 65-й хвилині Хльобас накрутив захисників і віддав на Загорулька — Артур знову не забив. Добивати міг Одарюк, але його удар заблокували захисники.

На 72-й хвилині «Зоря» привезла собі пенальті. Дмитро Гречишкін сфолив на Одарюкові. В’ячеслав Шарпар реалізував пенальті — 1:2. Інтрига повертається. Через дві хвилини після закидання з флангу знову міг забивати Артур Загорулько — удар не вийшов.

Кінцівка матчу вийшла нервовою. Обидві команди атакували, і рахунок міг змінюватись в обидві сторони. Проте до забитих м’ячів жодна з атак не призвела. Цікаво, що Василь Сачко за всю гру зробив лише одну заміну, випустивши Одарюка замість Ткачука. При цьому, саме Володимир і заробив для команди пенальті, який став голом.

У підсумку маємо прикру поразку, але не маємо відповідей на запитання, якою буде оновлена «Ворскла».