Результати Чемпіонату Полтави з тхеквондо

Результати Чемпіонату Полтави з тхеквондо

Фото: Владислав Власенко

Підсумки дитячої міської першості

Днями у Полтаві у легкоатлетичному манежі стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського відбувся Чемпіонат Полтави з тхеквондо. У турнірі взяли участь понад 150 спортсменів. Нагороди розігрувалися серед дітей, молодших юнаків, юнаків та кадетів. Отож переможцями та призерами турніру стали.

Діти (2010-2011 р. н.)

Вагова категорія до 20 кг

1 місце — Кирило Глушко

2 місце — Михайло Носенко

3 місце — Данило Солод

Вагова категорія до 22 кг

1 місце — Максим Кольба

2 місце — Ілля Масленко

3 місце — Ростислав Коваленко

3 місце — Артем Обертас

Вагова категорія до 24 кг

1 місце — Гордій Носенко

2 місце — Дем’ян Кошелєв

3 місце — Ілля Грінченко

3 місце — Іван Литвин

Вагова категорія до 32 кг

1 місце — Єгор Безотосний

2 місце — Іван Хижняк

Вагова категорія до 22 кг (дівчата)

1 місце — Єва Гаврилова

2 місце — Віра Міндабаєва

Молодші юнаки (2008-2009 р. н)

Вагова категорія до 24 кг

1 місце — Давид Гаврилов

2 місце — Єгор Айдін

3 місце — Тимофій Головко

3 місце — Єгор Кияниця

Вагова категорія до 26 кг

1 місце — Єгор Болеста

2 місце — Павло Ярошенко

3 місце — Ярослав Кива

3 місце — Ілля Машков

Вагова категорія до 28 кг

1 місце — Єгор Горбенко

2 місце — Вадим Маслюк

3 місце — Сергій Цуганов

3 місце — Олександр Винокуров

Вагова категорія до 30 кг

1 місце — Марко Крамаренко

2 місце — Богдан Білокінь

3 місце — Іван Журавльов

3 місце — Михайло Мальцев

Вагова категорія до 32 кг

1 місце — Богдан Голояд

2 місце — Микита Медведєв

3 місце — Кирило Іванов

3 місце — Богдан Пивовар

Вагова категорія до 34 кг

1 місце — Максим Ерлі

2 місце — Назар Пасічник

3 місце — Кирило Гажієнко

3 місце — Іван Хихля

Вагова категорія до 30 кг (дівчата)

1 місце — Каріна Сузима

2 місце — Аліна Патлань

Вагова категорія до 34 кг (дівчата)

1 місце — Владислава Строганова

2 місце — Кіра Шило

Юнаки (2006-2007 р. н.)

Вагова категорія до 27 кг

1 місце — Назар Шостак

2 місце — Михайло Сузима

3 місце — Денис Новіков

Вагова категорія до 30 кг

1 місце — Іван Ситник

2 місце — Ярослав Логвиненко

3 місце — Ростислав Горпинченко

3 місце — Микола Кириленко

Вагова категорія до 33 кг

1 місце — Назар Гаврись

2 місце — Владислав Матяшов

3 місце — Владислав Романько

3 місце — Денис Мациборка

Вагова категорія до 36 кг

1 місце — Артем Журавель

2 місце — Ігор Штефанесь

3 місце — Микита Іщеряков

3 місце — Денис Подріз

Вагова категорія до 40 кг

1 місце — Ігор Гаврилко

2 місце — Єгор Яловега

3 місце — Сергій Пасічко

3 місце — Марк Коне

Вагова категорія до 48 кг

1 місце — Станіслав Єфименко

2 місце — Антон Філоненко

3 місце — Андрій Перцьовий

Вагова категорія до 30 кг (дівчата)

1 місце — Катерина Ступак

2 місце — Софія Казарян

3 місце — Ольга Майстренко

Вагова категорія до 33 кг (дівчата)

1 місце — Ліна Когут

2 місце — Софія Самбурська

3 місце — Катерина Масленко

Вагова категорія до 40 кг (дівчата)

1 місце — Анастасія Коновал

2 місце — Дарина Семешенко

3 місце — Анастасія Сторіжко

Вагова категорія до 48 кг (дівчата)

1 місце — Поліна Полапа

2 місце — Яна Дрьоміна

Кадети (2003-2005 р. н.)

Вагова категорія до 33 кг

1 місце — Владислав Ключинець

2 місце — Дмитро Чічкань

3 місце — Богдан Шульга

Вагова категорія до 37 кг

1 місце — Юрій Олійник

2 місце — Михайло Мещеряков

3 місце — Дмитро Голик

3 місце — Кирило Шагура

Вагова категорія до 41 кг

1 місце — В’ячеслав Ясьео

2 місце — Максим Гринько

3 місце — Владислав Назаренко

Вагова категорія до 45 кг

1 місце — Геворг Петросян

2 місце — Володимир Ключинець

3 місце — Даниїл Бухун

Вагова категорія до 49 кг

1 місце — Назар Сердюк

2 місце — Володимир Ярош

3 місце — Андрій Сіваков

Вагова категорія до 53 кг

1 місце — Микита Юрченко

2 місце — Данило Селезньов

3 місце — Олексій Кацика

Вагова категорія до 65 кг

1 місце — Богдан Селезньов

2 місце — Олександр Мірошніченко

3 місце — Олексій Баришніков

Вагова категорія 65+ кг

1 місце — Георгій Коваленко

2 місце — Роман Шолок

3 місце — Михайло Густодим

Вагова категорія до 37 кг (кадетки)

1 місце — Аміна Баккаєва

2 місце — Анастасія Касяновська

Вагова категорія до 51 кг (кадетки)

1 місце — Ганна Шмалько

2 місце — Анастасія Товстошкур

Вагова категорія 59+ кг (кадетки)

1 місце — Катерина Бугрій

2 місце — Анна Баратова

Фото та відео зі змагань ви можете побачити тут.

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»