Кременчужанин Максим Лю став чемпіоном України з греко-римської боротьби

Максим Лю з тренером

Наш земляк виграв національну першість серед кадетів

Днями у Кременчуці відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів. У змаганнях взяли участь кращі борці 2000-2001 р. н. зі всієї України. Полтавщина має на цьому турнірі свого чемпіона.

Кременчужанин Максим Лю який виступав у ваговій категорії 58 кг став чемпіоном України серед кадетів. Максим виграв п’ять поєдинків з яких у трьох поклав суперника на лопатки. У фінальній сутичці за чемпіонство Максим зійшовся на килимі з Ярославом Передерієм з Білої Церкви. Максим програвав по балам, але в кінці поєдинку зумів перевернути суперника і покласти його на лопатки. Таким чином Максим Лю виграв на туше і став чемпіоном України серед кадетів. До змагань спортсмена готував тренер Анатолій Коханевич.

Разом з чемпіонством Максим Лю здобув і путівку на Чемпіонат Європи, який влітку прийме боснійське Сараєво.