«Ворскла» продовжує не забивати та поступається в Дніпрі

Полтавська «Ворскла» знову не змогла забити бодай м’яч та поступилась «Дніпру» з рахунком 2-0

Сьогодні у Дніпрі на стадіоні «Дніпро-арена» місцевий однойменний клуб приймав полтавську «Ворсклу. Команда Василя Сачка не забивала дві гри поспіль, набравши одне очко в двох останніх іграх, тому були сподівання що в матчі з аутсайдерами першості чорна серія закінчиться. Проте молода команда Дмитра Михайленка дуже впевнено обіграла «Ворсклу» на своєму полі, а остання знову не спромоглась забити навіть 1 м’яч у ворота суперника.

«Дніпро» — «Ворскла» 2:0

«Дніпро»: Лунін, Влад, Адамюк, Нагієв (Когут, 74), Польовий, Сваток, Лопирьонок, Кочергін, Чеберко(Ротань, 66), Довбик (Довбик, 76), Луньов.

Головний тренер: Дмитро Михайленко.

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Чеснаков (к), Саків (Ткачук, 46), Даллку, Шарпар, Одарюк (Баранниік, 81), Кравченко (Хльобас, 63), Ребенок, Мякушко, Загорулько.

Головний тренер: Василь Сачко.

Одразу кидається в очі друга поява в старті молодого Тараса Саківа, та чергова не поява на полі Дмитра Хльобаса. За те повернувся до складу після травми капітан команди Володимир Чеснаков. Він грав у парі з Ардіном Далку, адже Олександр Чижов пропускав гру через дискваліфікацію.

Вже з перших хвилин господарі поля захопили ініціативу, намагаючись знайти легкий шлях до воріт Богдана Шуста. Проте оборона «Ворскли» без особливих зусиль справлялась з атаками «Дніпра». Так продовжувалась 15 хвилин, поки гравці «Ворскли» самі не привезли гол до своїх воріт. Помилка при виході з оборони в атаку призвела до того, що півзахисник «Дніпра» Владислав Кочергін перехопив м’яч, без опору прибіг до штрафної, прицілився, та влучив у дальній кут — 1:0

Вже через пару хвилин Владислав ледь не подвоїв перевагу господарів, але на цей раз не влучив по воротам. «Ворскла» відповіла дальнім пострілом В’ячеслава Шарпара, але голкіпер «Дніпра» зреагував.

Враховуючи проблеми в центрі поля, у перерві Василь Сачко міняє молодого Саківа та випускає Андрія Ткачука. Проте дивідендів ця заміна не приносить й майже одразу «Дніпро» забиває другий м’яч в ворота полтавців. Захисник «Дніпра» Александру Влад перехоплює м’яч та відразу відправляє в контратаку Артема Довбика, який пошив у дурні захист «Ворскли», зокрема Ардіна Далку, та пробив у ближній кут Богдана Шуста — 2:0.

Після цього на поле з’явився й Дмитро Хльобас й Олег Бараннік, але крім активності Павла Ребенка на своєму фланзі, «Ворскла» нічим в атаці не відзначилась. Господарі спокійно відсиділи залишок часу в захисті та здобули перемогу, яка дозволила їм покинути останнє місце в турнірній таблиці. «Ворскла» ж програє та не забиває вже 3 матч поспіль.