Незважаючи на неймовірну гру воротаря ХК «Кременчук» збірна України з хокею програє третій матч поспіль

Збірна України з хокею поступається збірній Австрії на Чемпіонаті світу з хокею 2017 в дивізіоні 1А

25-го квітня національна команда України провела поєдинок проти збірної Австрії. Нагадаємо, що в Києві проходить Чемпіонату Світу з хокею 2017 в дивізіоні 1А.

У складі збірної на чемпіонат поїдуть 12 хокеїстів ХК «Кременчук»

Загалом же склад нашої команди має такий вигляд:

Воротарі: Едуард Захарченко (ХК «Кременчук»), Богдан Дьяченко («Донбас»)

Захисники: Олександр Побєдоносцев, Ігор Кугут, Всеволод Толстушко, Володимир Алексюк (всі — «Донбас»), Дмитро Ігнатенко, Денис Ісаєнко, Володимир Варивода (всі — ХК «Кременчук»), Кирило Катрич («Кривбас»)

Нападаючі: Нікіта Буценко, Сергій Бабинець, Віталій Лялька, Роман Благий, Артем Бондарєв, Дмитро Німенко (всі — «Донбас»), Юрій Петранговський, Артем Гніденко, Георгій Кіча, Сергій Кузьмік, Дмитро Чернишенко та Владислав Гаврік (всі — ХК «Кременчук»)
Головний тренер: Олександр Савицький.

Тренери: Дмитро Підгурський, Павло Міхонік

Україна — Австрія 0:1

Як розповідає прес-служба Федерації хокею України команда Роджера Бадера розпочала активніше. Тут не можна не відмітити неймовірну гру вортара ХК «Кременук» Едуарда Захарченка, який витримав цей натиск і не дозволив суперникам відкрити рахунок уже в першому часовому відрізку. А моментів було чимало: австрійці влучили по воротах збірної України двадцять разів, у той час як господарі льоду — лише п’ять.

Особливо напруженою гра стала під час більшості в «червоно-білих». Причому лише за першу двадцятихвилинку збірна Австрії двічі протистояла Україні в кількості 5×3. Однак завдяки хорошому захисту на своїй половині поля українці не дали можливостіопонентам закинути шайбу й вирватись вперед.

У другому періоді «синьо-жовті» стали діяти більш впевнено й частіше атакувати на половині команди Австрії. Сергій Бабинець мав яскравий момент і майже зумів відкрити рахунок зустрічі, але шайба влучила в поперечину воріт Бернарда Штаркбаума. Гра стала більш рівною, там не менш реалізувати гол зуміли лише гості київського Палацу спорту. На 36-й хвилині матчу форвард Даніель Вогер з передачі Мартіна Шумніга закинув шайбу у ворота збірної України, якастала єдиною та вирішальною у цій зустрічі.

В останній двадцятихвилинці команда Олександра Савицького всіляко намагалась зрівняти рахунок поєдинку. Непоганий момент мав Роман Благий, однак австрійський голкіпер зумів вчасно зреагувати. За 1 хвилину 50 секунд до кінця гри українці випустили на поле шостого польового, посадивши Захарченка, але і це не допомогло врятувати ситуацію. Таким чином, збірна України поступилась з мінімальною перевагою опонентів — 0:1.

Наступни матч збірна України проведе проти збірної Казахстану.