Збірна України втратила шанси вийти з групи на Чемпіонаті світу з хокею

Гравці ХК «Кременчук» не допомогли національній збірній отримати бодай одну перемогу

26-го квітня відбувся четвертий поєдинок збірної Україні в рамках піонату Світу з хокею 2017 в дивізіоні 1А. До цього збірна України три рази поспіль програла своїм суперникам. На жаль поразка була і цього разу.

Україна — Казахстан 2:4

Гра з командою Казахстану була останнім шансом для українців втриматись в Дивізіоні 1А.

Проти казахів у складі національної збірної дебютував 18-річний Богдан Дьяченко, який замінив на воротах гравця ХК «Кременчук» Едуарда Захарченка.

У першому періоді вже на четвертій хвилині гри казахи відкрили рахунок. Після невдалого старту українці почали поступово виходити в зону Казахстану й більше атакувати суперників. Непогані шанси зрівняти рахунок мали Нікіта Буценко та Віталій Лялька, але їм не вдалося пробити голкіпера. За секунду до кінця першого періоду казахи закинули ще одну шайбу.

Другий період виявився для нашої команди найрезультативнішим. На 34-й хвилині матчу Олександр Побєдоносцев віддав передачу через п’ятак на Дмитра Німенка, а він загнав шайбу у ворота суперників. Менше, ніж за хвилину Сергій Бабинець зрівняв рахунок, влучивши в «дев’ятку». Після цього українці почали активно пресингувати опонентів, що змусило тренерський штаб Едуарда Занковця взяти тайм-аут. Другий часовий відрізок гри завершився нічиєю — 2:2.

Незважаючи на активну гру в другому періоді, третя двадцятихвилинка закінчилась не на користь збірної України. Казахи забили ще і загальний рахунок матчу на табло був 2:4.

Збірна України знаходиться без очок на останньому місці в турнірній таблиці. Наша команда втратила можливість утриматись в Дивізіоні 1А і наступного року зіграють в Дивізіоні 1В.

Останінй матч України зіграє проти Південної Кореї.