ЧУ з веслування серед юніорів: полтавці вибороли три нагороди на дистанції 500 м

Полтавські веслувальники продовжують збирати нагороди

У Дніпрі триває Чемпіонат України з веслування серед юніорів. У другий змагальний день спортсмени з Полтавщини вибороли нагороди ще на трьох дистанціях.

Полтавець Олександр Конь став третім у байдарці-одиночці на 500 метрів. Олександр подолав дистанцію за 1:57,09 хв. Виграв цю дистанцію Дмитро Даниленко з Новомосковська (час — 1:50,55 хв), Друге місце у Василя Смілки з Львівщини (час — 1:57,26 хв.).

Полтавський каноїст Владислав Дігтяр, який у перший день змагань виборов «золото» у каное-двійці, цього разу разом з Іллєю Шаргородським з Одещини, львів’янином Дмитром Озимком та Олександором Яцюком з Ковеля став другим у каное-четвірці на дистанції 500 метрів. Квартет з полтавцем фінішував з часом 1:42,63 хв.

Ще одне срібло завоювали байдарочниці з Горішніх Плавнів Катерина Чабатюк, Катерина Писаренко та Влада Сайфутдінова разом з Марією Волошиною стали другими у жіночій байдарці-четвірці. Дівчата показали час 1:46,32 хв.