Чемпіонат Полтави: «ПАЛВІС Сан Сіті» з труднощами переграв «Мрію» (відео)

Аутсайдери зуміли тричі забити сонячним, але програли

25 липня на полтавському стадіоні «Динамо» відбувся матч шостого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. Між собою зустрічалися — претендент на чемпіонство «ПАЛВІС Сан Сіті» і аутсайдер чемпіонату — «Мрія». Від такої зустрічі варто було б чекати розгрому в одні ворота, але мрійники зуміли завдати суперникам чимало клопоту і навіть могли виграти.

«ПАЛВІС Сан Сіті» — «Мрія» 6:3

«ПАЛВІС Сан Сіті»: Караван (Каплуновський, 46), Демчук, Нечитайло, Мокросноп, Ярош, Думбуя, Корсун, Червонцев (Плужник, 81), Тупік, Чуй (Марков (62), Мірошниченко (Сіллас, 55).

Головний тренер: Максим Плужник.

«Мрія»: Лазаренко, Іваниця (Боярчук, 50), Глушко (Говоров, 32), Олепір, Букін, Черняк, Сімон, Маца, Сидоренко, Аверін, Мелешко.

Головний тренер: Іван Сахаров.

Голи: Демчук (35), Червонцев (75, 76 пен.), Тупік (37), Думбуя (66), Сімас (78) — Черняк (6), Букін (71), Мелешко (87).

«Мрія» вже на шостій хвилині дала зрозуміти, що так просто не здасться. Захисники «Сан Сіті» обрізалися біля своїх воріт і дозволили молодому Данилу Черняку забити м’яч у порожні ворота — 0:1. Оце так поворот.

Сонячні не змогли оговтатися від голу до 25-ї хвилині. Команда начебто і створювала моменти, і била поворотах, але по-перше всі удари були здалеку і легко нівелювалися воротарем, а по-друге команда Максима Плужника продовжувала помилятися у центрі поля, і без причин «дарувати» м’яч супернику.

Матч розпочався о 16:30 і на стадіоні «Динамо» було досить спекотно. Тому в середині першого тайму арбітр матчу Олександр Матяш-молодший дав футболістам час на водопій. Під час цього водопою тренери «Сан Сіті» натхненно поспілкувалися зі своїми футболістами і ті стали грати активніше. Помилки нікуди не ділися, але і чужими помилками «сонячні» тепер користувалися.

Гол прийшов на 35-й хвилині. Сонячні заробили право на кутовий і Владислав Демчук головою замкнув подачу Романа Чуя — 1:1. Тепер рахунок рівний.

На 37-й хвилині Олександр Тупік отримав передачу від партнера, увійшов до штрафного майданчика «Мрії» і точним ударом у дальній кут вивів свою команду вперед — 2:1. З таким рахунком команди пішли на перерву.

На 66-й хвилині футболісти «Сан Сіті» вели вже у два м’ячі Артем Марков продерся по лівому флангу і видав точну передачу на Абдуллу Думбуя. «Думба», як його називають партнери, не схибив і подвоїв перевагу сонячних — 3:1.

На 71-й хвилині «Мрія» відродила інтригу. Іван Букін зважився на удар з-за меж штрафного майданчика і закинув м’яч за комірець воротареві — 3:2. Мабуть це кращий гол «Мрії» на цьому чемпіонаті.

Зрештою, можна сказати, що сама «Мрія» і поховала інтригу в цьому матчі. На 75-й хвилині Олег Червонцев пробивав штрафний. М’яч летів низом і воротар начебто контролював ситуацію. Але воротар дивним чином дозволив м’ячу стукнутися об стійку і пірнув у ворота — 4:2.

Вже на наступній хвилині «Мрія» привезла собі пенальті, який реалізував той же Червонцев — 5:2.

На 78-й хвилині голом відзначився легіонер «Сан Сіті» Сіллас — 6:2.

І все-таки останнє слово було за мрійниками. Захисники «Сан Сіті» знову помилилися і Богдан Мелешко забив третій гол — 6:3. Яскрава перемога «Сан Сіті».

Після матчу тренер «Сан Сіті» Максим Плужник зізнався, що попри те, що «Мрія» наразі аутсайдер чемпіонату — цей матч поки що найважчий у «Сан Сіті» в цьогорічній першості.

Автор прекрасного голу у ворота «Сан Сіті» Іван Букін погодився з тим, що його команда хоч повільно, але ж прогресує і висловив надію, що не за горами і перша перемога «мрійників».

У другому матчі ігрового дня «Атака-Автотранс» перемогла «Атлетик».

1 «ПАЛВІС Сан Сіті» 5 3 1 1 13-9 10
2 «Бруклін» 4 3 0 1 27-7 9
3 «Аргус» 5 3 1 1 8-6 8
4 «Атака-Автотранс» 3 2 1 0 8-4 7
5 «Атлетик» 4 2 1 1 11-8 7
6 «Зоря-»Ворскла» 3 1 2 0 10-4 5
7 «Левада» 3 2 0 1 14-3 4
8 «Подол» 4 1 1 2 7-9 4