«Ворскла» втрачає очки у матчі з «Олімпіком»

Гол на першій хвилині і пенальті на 26-й вирішили долю центрального матчу туру

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського полтавська «Ворскла» приймала «Олімпік». Коли донеччани востаннє приїжджали до Полтави, то дали «Ворсклі» сильного ляпаса. Команда Василя Сачка вела у два м’ячі, але «Олімпік» за десять хвилин забив тричі і ліквідував надію полтавців на Єврокубки і першу шістку. Сьогодні новий матч, новий чемпіонат і нова «Ворскла». Полтавці ділять з «Динамо» другу сходинку турнірної таблиці, «Олімпік» — з відставанням в чотири очки йде слідом. Центральний матч туру мав показати, як виглядатиме «Ворскла» проти суперника, який перебуває в гарних кондиціях. Цікавинку матчу додав і повернення Олександра Кобахідзе. Коли Сандро у формі — він може притримати м’яч, взяти гру на себе, словом заповнити всі «пробіли» у майстерності команди Сачка.

«Ворскла» — «Олімпік 1:1

«Ворскла»: Ткаченко, Пердута, Чижов, Даллку, Матвієнко, Скляр, Чеснаков, Ребенок, Кравченко (Кобахідзе, 70), Кадимян (Одарюк, 82), Коломоєць (Загорулько, 86).

Головний тренер: Василь Сачко.

«Олімпік»: Махарадзе, Кравченко, Сондей, Моха, Поступаленко (Хомутов, 74), Шабанов, Шестаков, Очігава (Федорів, 66), Біленький (Луктанов, 90+4), Брікнер, Богданов.

Головний тренер: Роман Санжар.

video.png «Олімпік» одразу ж опинився у ролі команди яка відіграється. Гості кинулися в атаку. Футболісти «Олімпіка» більше тримали м’яч і намагалися будувати позиційні атаки. «Ворскла» ж організовано захищалася і небезпечно контратакували. Кілька разів по флангу проривалися Кадимян та Ребенок, але їх подачі знімали захисники, або Заурі Махарадзе.
За рівної гри футболістів, головною персоною матчу став арбітр. На 26-й хвилині на краю штрафного майданчика сфолив Олександр Скляр. Арбітр матчу Ігор Пасхал показав опорнику «Ворскли» гірчичник. Після недовгої паузи Пасхал призначив пенальті. Моха з точки переграв Ткаченка і зрівняв рахунок — 1:1. Ігор Пасхал тут же став в устах вболівальників «тридваразом».

До кінця першого тайму обидві команди могли забивати, але захисники справлялися зі своїми обов’язками краще ніж атакувальні футболісти. Таким чином на перерву команди пішли за рівного рахунку. Такий результат не влаштовував жодну з команд.

Другий тайм вийшов нервовішим і швидшим. Обидві команди хотіли перемогти, тому після обміну моментами, команди перейшли на гру на зустрічних курсах. Свої моменти мали Богданов, Коломоєць і навіть Ардін Даллку, але до голу не доходило. На 65-й хвилині Юрій Коломоєць майстерно накрутив захисників, але не зміг як слід пробити і м’яч просто прилетів до рук Махарадзе. Не щастило Володимиру Чеснакову. Більшість його передач сьогодні потрапляли до суперника. Василь Сачко освіжив атаку Олександром Кобахідзе та Артуром Загорульком, але це не допомогло. Моменти «Ворскла» мала, але реалізацувати їх не вдалося.

У підсумку маємо результативну нічию з прямим конкурентом у боротьбі за Єврокубки. Арбітр зустрічіІгор Пасхал слухав нецензурні вигуки трибун до фінального свистка.