Чемпіонат Полтави: «Левада» в сутінках переграла «Сан Сіті» (відео)

Команда Андрія Коваленка видала кращий матч в сезоні

12 вересня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч тринадцятого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів між «Левадою» і «ПАЛВІС Сан Сіті». Обидві команди у минулорічній першості стали призерами чемпіонату, зараз же «сонячні» продовжують боротися за чемпіонство, а «Левада» скотилася в середину турнірної таблиці. Так що у цьому матчі «Сан Сіті» був фаворитом. Проте «Левада» провела чудовий матч і взяла три очки.

«Левада» — «ПАЛВІС Сан Сіті» 3:2

«Левада»: Попов, Іваненко, Папірний, Печарський, Клименко (Великондний, 59), Тупік, Даценко, Місюра (Квачко, 85), Пилиповець, Жуль (Бут, 88), Марусич.

Головний тренер: Андрій Коваленко.

«ПАЛВІС Сан Сіті»: Караван, Савенков (Соболєв, 67), Демчук, Жила (Мороз, 46), Марков, Думбуя, Бакланов, Червонцев (О. Тупік, 46), Скиба, Чуй (Ярош, 79), Семука (Мокросноп, 46).

Головний тренер: Максим Плужник.

Голи: Марусич (12), Пилиповець (37), Великодний (86) — Думбуя (86), Тупік (89).

«Левада» швидко взяла ініціативу в свої руки і почала тиснути на ворота Євгена Каравана. На третій хвилині Олександр Пилиповець отримав м’яч на фланзі змістився в центр і пробив — Караван парирурвав. Через дві хвилини зі штрафного пробивав Максим Даценко, Караван знову в дії. У «Сан Сіті» на старті поєдинку нічого не виходило. Атаки зводилися до того, що Артем Марков чи Олександр Семука здалеку пробивали дуже неточно.

Натиск «Левади» швидко приніс плоди. На 12-й хвилині «Левада» заробила право на штрафний на своїй половині поля. Дмитро Тупік віддав на Максима Даценка, а той прекрасним дальнім пасом вивів віч-на-віч з воротарем В’ячеслава Марусича. Нападник «Левади» зі своїм завданням впорався і Каравана переграв — 1:0.

На 37-й хвилині перевага «Левади» стала подвійною. Попов вибив м’яч з воріт, після кількох чирків круглий опинився у Марусича і В’ячеслав переадресував круглого на Пилиповця. Олександр довго не думав і в дотик переправив м’яч у ворота — 2:0.

У другому таймі на стадіоні «Динамо» стемніло. Лампи не могли в повній мірі освітлити поле, тож арбітри і футболісти, а особливо воротарі — опинилися у пітьмі з жахливою видимістю. В таких умовах команди примудрилися забити ще три м’ячі на двох.

На 86-й хвилині кутовий біля воріт «Левади» закінчився голом Думбуя — 2:1. «Сонячні» зуміли скоротити відставання і на глядачів могла чекати цікава кінцівка.

Проте на тій же хвилині захисники «Сан Сіті» подарували м’яч супернику біля своїх воріт і Великодний знову зробив перевагу своєї команди подвійною — 3:1.

На 89-й хвилині вже левадівці помилилися біля своїх воріт і Дмитро Тупік скоротив відставання до одного м’яча. Арбітр компенсував до матчу п’ять хвилин, але більше ніхто не забивав. «Левада» перемогла.

Після матчу наставник «Левади» Андрій Коваленко сказав, що це була краща гра його підопічних у сезоні. Коуч пообіцяв, що надалі «Левада» додаватиме. Андрій Коваленко був задоволений всім крім освітлення. За його словами, грати з таким освітленням це просто жахливо.

За відсутності Максима Плужника від «Сан Сіті» результат матчу прокоментував гравець команди Микита Бакланов. Він зазначив, що «сонячні» не допустили недооцінки суперників, але звично для себе пізно «увімкнулися». Денис був солідарний з суперниками втому, що освітлення жахливе.

У першому матчі ігрового дня «Атлетик» переміг «Аргус».