Яна Янош завоювала «срібло» на дистанції бігу на 5000 метрів

Яна Янош і Ольга Ляхова

Вчора в останньому виді програми чемпіонату країни з легкої атлетики в Донецьку — жіночому фіналі з бігу на 5000 метрів — полтавка Яна Янош завоювала срібну медаль.

Наша земляка фінішувала з результатом майстра спорту — 16 хвилин 07,02 секунди. Разом із полтавкою на п’єдестал пошани зійшли дві харків’янки: чемпіонка — Вікторія Погорєльська (15:48,43) і бронзова призерка — Тетяна Вернігор (16:21,81).

У чоловічому фіналі з бігу на 5000 метрів полтавець Руслан Савчук до останньої фінішної прямої також вів боротьбу за медаль чемпіонату країни, але фінішував на 5-му місці. Про рівень високої конкуренції на дистанції 5000 метрів говорить той факт, що Руслан Савчук не просто перевищив норматив майстра спорту, а й зміг продемонструвати гросмейстерський результат, швидший за 14 хвилин — 13 хвилин 56,02 секунди. Ще один полтавець Микола Юхимчук фінішував на 9-му місці (14:16,82). Чемпіоном України з бігу на 5000 метрів став Олександр Борисюк (Волинська обл.) — 13 хвилин 51,67 секунди.