Буцький програв у Черкасах

Артем Буцький у матчі з «Черкаськими мавпами»

Один із лідерів чоловічої Суперліги — запорізький клуб «Ферро-ЗНТУ» зазнав сьомої поразки у регулярній першості.

Кривдником підопічних Кирила Большакова стали «Черкаські Мавпи», які у п’ятницю на своєму паркеті перемогли запорізький клуб — 94:83. Вже в дебюті зустрічі господарі заволоділи перевагою, а в кінці першої чверті розрив у рахунку налічував десять очок. У другій чверті «Ферро» вдалося скороти відставання і на велику перерву команди пішли за переваги черкащан 53:46. Вирішальною стала третя десятихвилинка, коли господарі довели свою перевагу до двадцяти пунктів. Після цього стало зрозуміло, що долю матчу практично вирішено. Від розгрому запорізький клуб врятував наш земляк Артем Буцький, який провів чи не найкращий матч у цьому чемпіонаті. За майже двадцять вісім хвилин проведених на майданчику Буцький набрав 18 очок, зробив 1 підбирання та віддав 6 результативних передач. Рейтинг ефективності полтавця у цьому матчі становить 19 — найкращий показник у складі запоріжців.

Після цієї поразки «Ферро-ЗНТУ» залишається на другій сходинці, маючи в своєму активі 17 перемог у 24-х матчах.