Єгор Дементьєв — паралімпійський чемпіон світу в індивідуальній гонці!

Єгор Дементьєв – паралімпійський чемпіон світу

У першому ж старті на паралімпійському чемпіонаті світу з велоспорту у Бьє-Комю (Канада) наш земляк Єгор Дементьєв завоював золоту медаль в індивідуальній гонці (з роздільним стартом) у паралімпійській нозології С5!

Це — очікувана перемога, яку вихованець кременчуцької школи велоспорту, а нині представник команди ІСД (Донецьк), здобув з величезною перевагою над усіма своїми суперниками. Єгор Дементьєв виявився єдиним серед 16-ти учасників, кому пощастило показати в індивідуальній гонці (дистанція 25,9 км) результат, швидший за 35 хвилин, він фінішував із часом — 34 хвилини 47,87 секунди. Срібний призер Андреа Тарлао (Італія) мав результат 35 хвилин 23,61 секунди, а бронзовий — Елістер Донехью (Австралія) — 35 хвилин 36,03 секунди.

Чемпіон Паралімпійських ігор-2012 у Лондоні, цьогорічний володар паралімпійського Кубка світу з велоспорту Єгор Дементьєв став абсолютно кращим серед гонщиків- паралімпійців в індивідуальній гонці. Нагадаю, що на всіх трьох етапах цьогорічного Кубка світу (в Іспанії, Італії, Канаді) наш земляк впевнено перемагав саме в індивідуальних гонках, заробивши тут абсолютний максимум кубкових очок — 90 (по 30 — за перемогу на кожному з етапів).

Завтра у Канаді Єгор Дементьєв виступить у груповій шосейній гонці (із загальним стартом) паралімпійського чемпіонату світу. Тут очікується гостре протистояння, в якому наш земляк має достойних суперників. Адже на трьох цьогорічних етапах Кубка світу Єгор Дементьєв жодного разу не перемагав у груповій гонці, але тричі був призером, завоювавши срібну і дві бронзові медалі.