Міжнародний досвід «Ніки»

Команда «Ніка-ПНПУ» розпочала свої виступи на I Міжнародному турнірі «Кубок ректора УАБС НБУ», що днями стартував у Сумах.

Крім полтавок студентський кубок виборюватимуть господарки майданчику — команда Української академії банківської справи НБУ (УАБС НБУ), студентська збірна команда вишів («Злагода», Дніпропетровськ) та гості з Росії — Санкт-Петербурзський державний університет телекомунікацій ім. проф. М. А. Бонч-Бруєвича (СПбДУТ) і Московський державний машинобудівний університет (МАМІ).

У першому своєму матчі наші футзалістки без проблем перемогли гостей з Санкт-Петербурга — 5:0. У складі полтавок відзначилися Євгенія Шаповал, Таїсія Бабенко та хет-трик на свій рахунок записала кращий бомбардир команди у чемпіонаті Валерія Єрмоленко.

У другому поєдинку наша команда зустрічалася з дніпропетровською «Злагодою». Трохи більше місяця пройшло з моменту очної зустрічі цих команд у чемпіонаті. Тоді в Полтаві суперниці розійшлися миром 3:3, хоча після першого тайму попереду були полтавки — 3:0. За схожим сценарієм розгорталися події і в цьому поєдинку, щоправда тепер перша половина краще вдалася дніпропетровським дівчатам. Після першого тайму вони були попереду — 3:0. У другій половині матчу полтавки знайшли в собі сили нав’язати суперницям боротьбу. Спочатку Маргарита Мочалова скоротила рахунок, а згодом суперниці помилилися і забили гол у власні ворота. Проте врятувати матч «Ніка» не змогла. У підсумку мінімальна поразка — 2:3.

5 СПбДУТ 2 0 0 2 1 - 9 0

У своєму наступному матчі «Ніка» зустрінеться з господарками майданчику — командою УАБС НБУ.