«Ніка» перемагає сумчанок

У своєму третьому матчі в рамках «Кубок ректора УАБС НБУ» «Ніка-ПНПУ» протистояла господаркам майданчику команді «УАБС НБУ».

Вже в дебюті поєдинку полтавкам вдалося відкрити рахунок. Гол на свій рахунок записала Єрмоленко. Господаркам вдалося зрівняти рахунок в середині тайму. Після пропущеного м’яча Ніка заграла активніше. Почали виникати небезпечні моменти біля воріт сумчанок. У кінці тайму УАБС НБУ мали шанс вийти вперед, але не реалізували вихід три в один. За таку недбалість полтавки швидко покарали суперниць. За перебір фолів арбітри покарали сумчанок десятиметровим ударом, який чітко реалізувала Валерія Єрмоленко. А за лічені секунди до завершення тайму команди знову обмінялися гострими випадами. І знову більше пощастило полтавкам. Спочатку гострий простріл у виконанні господарок не знайшов адресату, а за вісім секунд до завершення першої половини «Ніка» організувала швидку контратаку і пішла на перерву з перевагою в два м’ячі — 3:1. Автором голу стала Таїсія Бабенко.

У дебюті другого тайму команді з Сум вдалося скоротити рахунок. Господарки скористалася помилкою полтавок у власному штрафному майданчику і відквитали один м’яч — 2:3. Проте у середині тайму швидка контратака призвела до четвертого взяття воріт сумчанок. У час, що залишився, рахунок на табло не змінився, хоча моменти були як в однієї, так і в іншої команди. У «Ніки» слід відзначити нереалізований вихід віч-на-віч з воротарем, а ще одного разу на допомогу голкіперу полтавської команди прийшла стійка воріт.

Свій останній матч на турнірі «Ніка-ПНПУ» проведе 18 січня проти команди МАМІ (Московського державного машинобудівельного університету).