Спортсмени з Полтавщини здобули дві медалі на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби U17

На вершині п'єдесталу - Вадим Матрос / Фото з Facebook

В активі наших спортсменів «золото» і «бронза»

Днями у Тернополі відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів віком до 17 років. У змаганнях брали участь борці з Полтавщини та здобули дві нагороди.

Чемпіоном України у ваговій категорії до 60 кг став Вадим Матрос з Кременчука. Він переміг харків’янина Вацлава Вашедського, Дмитра Герасименка із Золотоноші, Микиту Тимошенка з Миколаєва та Микиту Четверікова з Дніпра. У фіналі Вадим здолав представника Київщини Максима Скрипника.

«Бронзу» у ваговій категорії до 48 кг виборов Юсіф Ягубов з Миргорода. Він у першому поєдинку поступився Данилу Максимишину з Миколаєва й вилетів до втішних сутичок. Там миргородець здолав Владислава Головача з Рівненщини та киянина Назара Волкова.

До змагань Вадима Матроса готували тренери Сергій Бузько та Ніязі Гвалія. Юсіфа Ягубова готував миргородський тренер Сергій Шудегов.