Олександр Міненков — сьомий в «олімпійському» класі яхт

У Севастополі завершився чемпіонат України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми і — одночасно — відкритий чемпіонат ВФУ (Вітрильної федерації України)

Представник Полтавщини, майстер спорту Олександр Міненков змагався у найпрестижнішому міжнародному класі яхт «Фінн», який незмінно входить до програм літніх Олімпійських ігор. У комплексному заліку двох турнірів у Севастополі Міненков мав 14 очок (перша гонка — 6 місце, друга гонка — 8 місце). В окремому заліку чемпіонату країни в олімпійських номерах програми яхтсмен з Полтавщини посів 7-е місце, у заліку відкритого чемпіонату ВФУ — 6-е місце. У класі «Фінн» переможцем двох чемпіонатів одночасно став майстер спорту Андрій Гусенко (Дніпропетровськ), срібний і бронзовий «дублі» здійснили відповідно майстер спорту Тарас Гавриш (Київ) і майстер спорту міжнародного класу Олексій Борисов (Севастополь).