Костянтин Бородавченко здійснив золотий «покер» у чемпіонаті і Кубку України!

Костянтин Бородавченко

В Одесі, на трасі «Жевахова гора», відбулися одночасно заключні етапи чемпіонату (6 етап) і Кубка (4 етап) країни з автокросу, за підсумками яких майстер спорту з Кременчука Костянтин Бородавченко завоював звання чемпіона і володаря Кубка одразу у двох класах автомобілів — класі 8 і класі 12. Загалом — чотири блискучі перемоги нашого пілота!

В Одесі наш земляк, який до того впевнено лідирував за підсумками попередніх етапів, виступив прагматично. У класі 8 Бородавченко (на ВАЗ 2108) був другим. У трьох гонках (залік — за сумою двох кращих) кременчужанин одного разу був першим і двічі — другим. Тут він набрав 35 очок і програв Сергію Кузьміну (Горлівка), який двічі був першим і одного разу третім (40 очок).

У класі 12 Бородавченко (на Lancia delta) був другим у національному заліку і третім — у міжнародному. Тут наш земляк набрав 30 очок (двічі був другим, а в одній із трьох гонок він участі взагалі не брав) і програв Олександру Решетилову (Дніпропетровськ), в активі якого було 35 очок (перше і друге місця). Тут кращим виявився гонщик із Молдови Вадим Квасюк (Кишинів), який у міжнародному заліку набрав 40 очок (двічі був першим, одного разу — третім).