Катерина Клименко завоювала дві «малі» медалі чемпіонату світу

Полтавка Катерина Клименко першою серед наших земляків стартувала на чемпіонаті світу з пауерліфтингу у Ставангері (Норвегія)

У ваговій категорії до 52 кг (15 учасниць), в якій змагалася наша землячка, склалася унікальна фінішна ситуація. Тут перемогла Наталія Сальникова (Росія) з сумою у триборстві — 522,5 кг, а на «велику» срібну медаль — за сумою триборства — претендували одразу три спортсменки, які за підсумками трьох вправ підкорили однакову вагову — по 482,5 кг. У цій ситуації довелося звернутися до попереднього протоколу зважування. Саме власна вага кожної з суперниць тепер стала найголовнішим фактором у розподілі нагород. «Срібло» за сумою триборства дісталося українці Анастасії Дерев’янко (її протокольна вага — 51,28 кг), бронзовою призеркою стала спортсменка з Еквадору Вільма Очоа (51,81 кг). А полтавка Катерина Клименко залишилася за межею призерів у триборстві — на 4-му місці, бо її власна вага була більшою від інших учасниць, які мали однаковий результат у триборстві — 51,98 кг.

Але без нагород у Ставангері Катерина Клименко не залишилася — вона завоювала дві «малі» медалі за підсумками виступів в окремих вправах пауерліфтингу. Спочатку наша землячка взяла «бронзу» у присіданні зі штангою (192,5 кг), потім — «срібло» у жимі лежачи (120,0 кг). Після двох видів із трьох Катерина Клименко впевнено посідала друге місце. Але у третьому виді — становій тязі — вона посіла лише 7-е місце (170,0 кг), при цьому її третій підхід до штанги у 175,0 кг виявився невдалим. А саме ця вага могла стати вирішальною у завоюванні нашою землячкою «великої» срібної медалі чемпіонату світу у сумі триборства.