Чи не зарано ворскляни набрали форму?

Артем Громов

Ворскла — Динамо (Тбілісі, Грузія) — 2:0

Громов 29, Янузі 90

Ворскла (1-й тайм): Казаков, Лагос, Ткачук, Даллку, Пердута, Чеснаков, Маркоскі, Громов, Будник, Кривошеєнко, Комаровський.

Ворскла (2-й тайм): Непогодов, Чеботаєв, Курелех, Пєсков, Кунєв, Ребенок, Силюк, Куценко, Лагос, Янузі, Баранник.

Непереможна «Ворскла» на турецьких зборах демонструє чудові результати. Ось і сьогодні підопічні Сергія Свистуна в Сіде перемогли гранда грузинського футболу — тбіліське «Динамо» — 2:0. Рахунок відкрив точним ударом Громов у середині першого тайму, а закріпив перевагу полтавців Янузі вже у компенсований арбітром час.

Варто сказати, що в цьому поєдинку дебютували за біло-зелених безробітний грек Панайотіс Лагос (9 матчів за національну збірну), останнім клубом якого був афінський АЄК та білорус Дмитро Комаровський, про якого ми вже повідомляли. 27-річний грек грав на позиції лівого захисника, яка після трансферу Селіна залишається проблемною для ворсклян. У другому таймі ворскляни грали суператакувальним варіантом складу і мали значну перевагу.

За результати команди на зборах, звісно, дуже приємно, проте, закономірним є питання, чи не зарано ворскляни набрали чудову форму, адже до старту весняної частини сезону ще п’ять тижнів?