Нагороди знайшли героїв

Нагороди знайшли героїв

Фото: kyokushinkarate.com.ua

У Полтаві в спортивному комплексі «Динамо» відбувся Відкритий чемпіонат області серед усіх вікових груп.

В чемпіонаті прийняли участь бійці з Кременчука, Миргорода, Котелевського району, а також із Полтави — загалом 125 спортсменів. На цей раз в турнірі також прийняли участь дві команди з Дніпропетровська, а також колективи з Жовтих Вод, Херсону, Харкова, Ромен. Усього — 206 спортсменів!

Переможці та призери відкритого чемпіонату Полтавської області:

6-7 років -25 кг (новачки)

1. Пелих Михайло (Харків)
2. Ільченко Антон (Полтава)
3. Сердюк Антон (Полтава)

-25 кг

1. Таран Данило (Харків)
2. Щербинський Богдан (Харків)
3. Посполітак Данило (Полтава)

+25 кг

1. Семирозум Кирило (Харків)
2. Савченко Іван (Ромни)
3. Бакланов Іван (Полтава)

8-9 років -25 кг

1. Бублейник Олександр (СК Азія)
2. Машошін Максим (Харків)
3. Станкевич Гліб (Полтава)

-30 кг

1. Демиденко Андрій (Херсон)
2. Данилюк Данило (Ромни)
3. Куліченко Ярослав (Харків)

-35 кг

1. Іл’яшенко Єгор (Ромни)
2. Руднєв Дмитро (СК Азія)
3. Бабич Антон (Ромни)

+35 кг

1. Малюк Андрій (СК Азія)
2. Еренбург Семен (СК Банзай)
3. Гунькало Андрій (Миргород)

10-11 років -30 кг

1. Іщенко Андрій (СК Банзай)
2. Колій Владислав (СК Банзай)
3. Кисельов Олександр (Полтава)

-35 кг

1. Ковтун Артем (СК Банзай)
2. Цуревський Віталій (СК Банзай)
3. Потава Андрій (СК Азія)

-40 кг

1. Надточий Богдан (СК Азія)
2. Марковський Микита (Херсон)
3. Жук Данило (Харків)

+40 кг

1. Ласинський Іван (Полтава)
2. Лук’яненко Леонід (СК Банзай)
3. Аділов Ченгіз (СК Азія)

12-13 років -40 кг

1. Боярин Вадим (СК Банзай)
2. Коваль Сергій (Дніпро)
3. Павлієнко Олексій (Дніпро)

-45 кг

1. Перепелиця Артур (СК Банзай)
2. Моторний Андрій (СК Банзай)
3. Логвінов Іван (Полтава)

-50 кг

1. Пащевський Руслан (Полтава)
2. Каргін Денис (Ж. Води)
3. Малуха Віталій (Миргород)

+50 кг

1. Жук Антон (Полтава)
2. Жидко Сергій (Ж. Води)
3. Ракецький Вадим (Полтава)

14-15 років −50 кг

1. Іванов Олександр (Полтава)
2. Цуревський Владислав (СК Банзай)
3. Кириченко Олександр (СК Банзай)

-60 кг

1. Ландар Владислав (Полтава)
2. Короткевич Віталий (СК Азія)
3. Милащенко Володимир (Харків)

+60 кг

1. Барабаш Роман (Полтава)
2. Павленко Анатолій (Полтава)
3. Ляшенко Артем (Полтава)

16-17 років -70 кг

1. Іщенко Дмитро (Полтава)
2. Магомедов Арсен (Ромни)

16-17 років

1. Ерис Інгвар (СК Банзай)
2. Забігайло Антон (Полтава)

Дівчата 6-7 років

1. Карпенко Віка (Полтава)
2. Романко Олена (Полтава)

10-11 років

1. Іваненко Настя (Полтава)
2. Богодиста Дар’я (СК Банзай)
3. Довга Ганна (Полтава)

12-13 років -44 кг

1. Коновал Юля (Полтава)
2. Маслак Наташа (Полтава)
3. Перетятько Ганна (Дніпро)

12-13 років +44 кг

1. Демиденко Даша (Харків)
2. Бондаренко Олександра (Харків)
3. Полуян Тетяна (Ромни)

14-15 років -50 кг

1. Павлова Ганна (СК Банзай)
2. Федіна Катерина (СК Азія)
3. Михайдюкова Наташа (Полтава)

+50 кг

1. Момот Ганна (Полтава)
2. Колотило Світлана (СК Азія)
3. Ізотова Єлизавета

Жінки -55 кг

1. Івахно Тетяна (Полтава)
2. Щурова Христина (Херсон)
3. Савченко Марина (Херсон)

+55 кг

1. Мажара Інна (СК Банзай)
2. Немцева Тетяна (Херсон)

Чоловіки -70 кг

1. Анохін Олексій (Херсон)
2. Волчанський Арсеній (Дніпро)
3. Кулєшов Дмитро (Полтава)

-80 кг

1. Ігнатов Ілля (Полтава)
2. Гордин Олександр (Полтава)
3. Радченко Денис (Полтава)

+80 кг

1. Марущак Юрій (Херсон)
2. Левін Олексій (Дніпро)
3. Довженко Олег (СК Азія)

За матеріалами kyokushinkarate.com.ua