ФК «Полтава»: перший збір завершено

29 січня футбольний клуб «Полтава» провів останній матч свого першого збору, вигравши впевнено — 4:1 у «Славутича» з Черкас.

Незважаючи на статус матчу, гра видалася багатою на моменти. Майже вся зустріч проходила під диктовку господарів, про що свідчить остаточний результат — 4:1. Уже на початку зустрічі Максим Зеленевич своїми вправними діями засмутив гостей, забивши перший гол у зустрічі. До кінця першого тайму публіка на заміській базі в Копилах побачила ще два забитих м’ячі з боку обох команд. Голи забивали потенційні новачки, прізвища яких не розголошуються. У другому таймі футболісти, вийшовши зовсім іншими складами у порівнянні з першою половиною гри, не дали засумувати уболівальникам, забивши ще два голи і зробивши остаточний рахунок.

Отже, перший збір «Полтава» проводить на високому рівні, показавши абсолютний результат — три перемоги в трьох матчах. Сьогодні футболісти проведуть останнє тренування на базі, після чого отримають кілька вихідних днів. Наступний збір, який також пройде в Полтаві, заплановано на початок лютого.