Мельниченко починає — і виграє!

Ганна Мельниченко

У Запоріжжі у рамках зимового чемпіонату країни з легкої атлетики відбувся Кубок України з легкоатлетичних багатоборств у закритих приміщеннях.

У жіночому турнірі з легкоатлетичного п’ятиборства на п’єдестал пошани зійшли одразу дві наші землячки: золоту медаль завоювала кременчужанка Ганна Мельниченко, бронзову — полтавка Інна Синиця.

Мельниченко набрала 4623 очка, показавши результат майстра спорту міжнародного класу. У видах легкоатлетичного п’ятиборства Ганна мала такі здобутки: біг 60 метрів з бар’єрами — 8,30 сек. (1061 очко), стрибки у висоту — 180 см (978 очок), штовхання ядра — 13 м 30 см (747 очок), стрибки у довжину — 6 м 39 см (972 очка), біг 800 метрів — 2 хвилини 17,01 сек. (865 очок). Мельниченко, як кажуть. перемогла в «одні ворота» — вона була сильнішою у трьох видах із п’яти (бігу на 60 метрів з бар’єрами, стрибках у довжину і бігу на 800 метрів), ще в одному виді — стрибках у висоту вона розділила першість із срібною призеркою Аліною Федоровою (Київська обл.), яку наша землячка у підсумковому протоколі випередила на 115 очок.

Найкращий результат кременчужанка показала з бігу на 60 метрів з бар’єрами — 8,30 секунди. Цікаво, що з цим часом Ганна Мельниченко там же, у Запоріжжі, могла б стати й зимовою чемпіонкою України-2013 на цій дистанції, адже у фіналі «А» перемогла нова зимова чемпіонка країни Анастасія Мохнюк (Київська обл.) з результатом лише у 8,38 сек.

У той же час сама Ганна Мельниченко цього разу не дотягнула 125 очок до свого минулорічного особистого рекорду з легкоатлетичного п’ятиборства (4748 очок), який вона встановила 16 лютого 2012 року в Сумах.

Та найбільшою сенсацією жіночого турніру стала бронзова медаль полтавки Інни Синиці, яка фінішувала з результатом 3946 очок. У Запоріжжі Інна так пройшла турнірну дистанцію: біг на 60 метрів з бар’єрами — 9,00 сек. (910 очок), стрибки у висоту — 177 см (941 очко), штовхання ядра — 11 м 57 см (633 очка), стрибки у довжину — 5 м 69 см (756 очок), біг на 800 метрів — 2:28,99 (706 очок).