«Кальвадос»: поразка у Кременчуці, перемога у Харкові

Напруженим видався кінець минулого тижня для хокеїстів полтавської команди.

У четвер «Кальвадос» зіграв черговий матч в рамках Відкритого чемпіонату Кременчука. Суперником команди Юрія Товми була команда «Кременчук-JR». Полтавці вийшли на лід без розминки, адже спізнилися на гру, тому деякі гравці з’являлися на лавці вже по ходу першого періоду. Дебютний відрізок матчу видався бойовим. Жодна з команд не збиралася поступатися, а сирена зафіксувала нічию — 3:3. У другому періоді, на жаль, боротьби не вийшло. Молоді кременчужани повністю переграли суперника. У воротах «Кальвадосу» побувало чотири шайби, на які полтавці відповісти не змогли. Заключний період лише зафіксував перемогу господарів. У підсумку перемога кременчуцької команди — 9:4.

У суботу на «Кальвадос» очікувало нове випробування. Стартував плей-офф «Кубка «Динамо». У першому раунді полтавці зустрічалися з «Ведмедями». Після першого періоду наші хокеїсти були попереду 1:0. Проте, як виявилося далі, це був початок розгрому. У наступних двох періодах «Кальвадос» повністю відірвався на супернику за прикру поразку у попередньому матчі у Кременчуці. Загальний підсумок зустрічі — 8:1, а кращими гравцями у полтавчан стали Ельдар Махмудов, на рахунку якого хет-трик, та Олександр Конопльов (дубль).

Повторна зустріч відбудеться 16 лютого у Харкові. Нагадаємо, що у наступний раунд проходить команда, яка здобуде дві перемоги.