Марія Лівер узяла своє друге «золото» вітчизняної проби, Богдан Касьян — дві «бронзи» молодіжної першості

У Харкові, де одночасно відбуваються чемпіонати України серед дорослих і молоді, другого дня змагань наші земляки завоювали три медалі — одну золоту (серед жінок) і дві бронзові (серед молоді).

Свою другу золоту медаль серед жінок виборола вихованка полтавської школи плавання Марія Лівер, яка нині навчається у Дніпропетровську. До перемоги на 50-метрівці брасом, Лівер додала й другу золоту медаль на 200-метрівці брасом, де вона перемогла з часом — 2 хвилини 30,25 секунди.

Дві бронзові медалі молодіжного чемпіонату країни завоював полтавець Богдан Касьян. Він був третім на 50-метрівці плавання на спині з результатом у фіналі — 27,11 секунди (у півфіналі — 26,37 сек.), а потім у складі молодіжної збірної Полтавщини завоював бронзову медаль в естафеті 4×100 метрів вільним стилем. Тут збірна Полтавщини у складі чотирьох представників Полтави — Кирила Безуглого, Євгена Дубницького, Богдана Касьяна та Андрія Ківи фінішували з результатом — 3 хвилини 37,09 секунди. Наших земляків випередили лише дві молодіжні естафетні збірні міста Києва (3:30,12) і Дніпропетровської області (3:32,02).

Також другого дня змагань у Харкові у трьох жіночих фіналах виступили дві представниці Комсомольська: Олександра Конарєва посіла 5-е місце на 100-метрівці плавання на спині з часом у фіналі — 1 хвилина 06,16 секунди, при цьому її виступи у кваліфікації та півфіналі завершувалися з кращим часом (1:05,61 і 1:05,62), а Марина Надточій була 8-ю на 200-метрівці комплексного плавання (2:26,71), та 9-ю на 50-метрівці батерфляєм (28,75 сек.).