Буцький і «Ферро» програють у Маріуполі

Артем Буцький

У центральному матчі 28-го туру Суперліги зійшлися команди, які займали другу та третю сходинки турнірної таблиці — «Азовмаш» Маріуполь та «Ферро-ЗНТУ» Артема Буцького.

Перші три чверті команди йшли, що називається очко в очко (24:23, 27:24, 28:25) Все вирішилося в останній, четвертій чверті, в якій господарі майданчика просто познущалися з гостей — 26:12. Остаточний рахунок матчу — 105:84 на користь «Азовмашу», який після цієї перемоги закріпилися на другому місці турнірної таблиці. Одним із кращих на майданчику у складі запоріжців був розігруючий Артем Буцький, який набрав за гру 17 пунктів — це другий показник в команді, більше тільки в американця Ренді Калпеппера — 27. Буцький продемонстрував 100-відсоткову влучність із середньої дистанції, реалізувавши 2 кидки. З-за дуги були влучні 4 спроби з 7 та один із двох штрафних.