Єгор Дементьєв завоював «срібло» етапу паралімпійського Кубка світу

У другому виді програми першого етапу паралімпійського Кубка світу з велоспорту-шосе, який відбувся в місті Кастільйоне-делла-Пеская (Італія), кременчужанин Єгор Дементьєв завоював срібну медаль у груповій шосейній гонці.

На дистанції гонки 97,5 км (у спільній паралімпійській нозології С-4 і С-5) наш земляк фінішував другим, поступившись лише італійцю Андреа Тарлао. При цьому на фінішній прямій Єгор Дементьєв випередив бронзового призера Патріка Хагенаарса (Австрія).

dementjev.jpgЄгор Дементьєв (ліворуч) - срібний призер у груповій гонці

Нагадаю, що у першому своєму старті на етапі Кубка світу в Кастільйоне-делла-Пеская Єгор Дементьєв завоював бронзову медаль в індивідуальній гонці на час.

Другий етап паралімпійського Кубка світу з велоспорту-шосе відбуватиметься в іспанському містечку Кантемпалос — у північному передмісті Мадрида — 9-11 липня.