Переміг — отримуй майстра!

Дмитрий Нижниченко

У Полтаві відбувся чемпіонат області з пауерліфтингу в окремій вправі — жимі лежачи.

У двох вагових категоріях для завоювання золотих медалей чемпіонів області потрібно було перевищувати нормативи майстрів спорту. Такі результати показали полтавці Ігор Калініченко, який у категорії до 105 кг вижав вагу 237,5 кг та Дмитро Ніжніченко (до 120 кг), який підкорив 250,0 кг. Вони розпочинали чемпіонат області кандидатами у майстри спорту, а завершили — вже майстрами!

В інших вагових категоріях чемпіонами області серед чоловіків стали: до 74 кг — Андрій Федорненко (Кременчук) — 185,0 кг; до 83 кг — Іраклій Мдівнішвілі (Полтава) — 212,5 кг; до 93 кг — Олександр Стьожка (Полтава) — 200,0 кг; понад 125 кг — Валерій Сердюк (Кременчук) — 240,0 кг.

У першості серед жінок із жиму лежачи перемоги виборювали виключно дівчата з Полтави: до 57 кг — Ірина Шінділе (60,0 кг); до 63 кг — Марта Добрякова (105,0 кг); до 72 кг — Таміла Крапивка (100,0 кг); до 84 кг — Ірина Карпова (110,0 кг).

У загальному заліку впевнену перемогу здобули «ліфтери» Полтави — 72 очка. На другому місці атлети з Кременчука — 33, на третьому — з Комсомольська — 27 очок.

А ось у клубному заліку розгорнулася запекла боротьба. Перемогу вибороли студенти спортивного клубу Полтавського національного педагогічного університету — 42 очка, вони лише на 2 очка випередили студентів спортклубу Полтавської державної аграрної академії (40). На третьому місці — спортклуб Полтавського національного технічного університету (32 бали).