«Срібні» бар’єри Мельниченко

Ганна Мельниченко | mir-la.com

У Сумах проходять одразу три зимові чемпіонати України з легкої атлетики: національна першість, чемпіонат серед молоді і чемпіонат з легкоатлетичних багатоборств.

Кременчужанка Ганна Мельниченко, яка раніше у Запоріжжі завоювала зимовий Кубок України з п’ятиборства серед жінок, у Сумах вирішила не стартувати у багатоборстві, а вийти на старти деяких окремих видів. І вже дебютний її виступ приніс нашій землячці нагороду! У перший день чемпіонату країни Ганна завоювала срібну медаль з бігу на 60 метрів з бар’єрами. Про те, що багатоборка-кременчужанка є головним фаворитом у цій окремій дисципліні, стало зрозуміло вже після кваліфікаційних забігів, за підсумками яких Ганна показала найкращий результат (8,39 сек.). У фіналі Мельниченко пробігла ще краще і фінішувала другою з часом 8,26 сек. Тут наша землячка не набагато поступилася лише «професійній» бар’єристці і своїй тезці — Ганні Плотіциній (Харків-Київ) — 8,19 сек.

А ось чоловік Ганни Мельниченко — лідер українських багатоборців Олексій Касьянов із Запоріжжя також не виступав у багатоборстві, а завоював золоту медаль у тій же дисципліні, що і його дружина — бігу на 60 метрів з бар’єрами. У фіналі Касьянов переміг з результатом — 7,85 сек.

Цікаво, що у перший день чемпіонату в Сумах Ганна Мельниченко також стала фіналісткою ще в одній з окремих дисциплін — стрибках у довжину. У кваліфікації вона, не «напружуючись», показала 6-й результат (6 метрів 06 сантиметрів) і у другий день змагань стрибатиме у жіночому фіналі.