WSB: троє полтавців потрапили до топ-20 рейтингу у своїх категоріях

Денис Пояцика

Завершився четвертий сезон Всесвітньої серії боксу, й час підбити деякі підсумки змагань

Цього сезону у фіналі зійшлися «Кубинські приборкувачі» та «Вогні Баку» з Азербайджану. Для виявлення переможця командам довелося провести всі одинадцять поєдинків. У додатковому бою (основні десять завершилися унічию — 5:5) перемогу кубинцям приніс Анісноідіс Деспаін. Він впевнено, за очками, переміг свого опонента Євгена Рамашкевича — 3:0.

Четвертий сезон Всесвітньої серії боксу став історією і офіційний сайт змагань оприлюднив рейтинг боксерів за підсумками усього турніру. Приємно, що у трьох вагових категоріях доволі високі місця посідають представники боксерської школи Полтавщини, які минулого сезону захищали кольори «Українських отаманів».

У ваговій категорії до 81 кг Олександр Хижняк у своєму дебютному сезоні опинився у рейтингу на 19-й позиції з-поміж 36 боксерів. Полтавець провів у цьому сезоні два поєдинки, один з яких виграв. В активі нашого боксера 284 набраних очка. Переміг у цій ваговій категорії кубинець Хуліо Сезар Ла Круз. У нього п’ять перемог у шести поєдинках та 885 залікових очок.

У ваговій категорії на десять кілограмів важчій, до чільної десятки увійшов кременчужанин Денис Пояцика. Пояцика провів усього один поєдинок і виграв його, за що отримав 150 залікових очок. Це дозволило йому посісти високе 10 місце серед 29 боксерів. Найкращим у цій категорії став Ерісланді Савон із Куби. Він здобув 8 перемог у 8 поєдинках і набрав фантастичні 1176 очок!

У найважчій ваговій категорії ще один боксер із Кременчука — Віктор Вихрист у підсумковому рейтингу посів 14-у сходинку серед 32 спортсменів. Він також провів лише один поєдинок, який завершив перемогою. Кращим в індивідуальному рейтингу у ваговій категорії понад 91 кг став представник команди «Вогні Баку» Арсланбек Махмудов. У його активі стовідсотковий результат — п’ять перемог у п’яти боях. І загальна кількість очок — 623.

Нагадаю, що команда «Українські отамани» вибула зі змагань на стадії чвертьфіналу.