«СКІФ-2014»: полтавці завоювали три десятка нагород!

У Сумській області відбулися всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування бігом «СКІФ-2014», в яких протягом трьох днів на трасах поблизу села Могриця успішно виступили орієнтувальники з різних клубів Полтавщини.

За сумою трьох дистанцій (нічне орієнтування, скорочена дистанція у заданому напрямку і довга дистанція у заданому напрямку) переможцями стали представники Полтавщини: Михайло Піддубний (до 14 років) — цікаво, що на всіх трьох дистанціях він посідав другі місця, а в сумі — став чемпіоном, Віталій Сердюк (ветерани, до 65 років), Аліна Терентьєва (до 12 років). Призерами у «триборстві» стали наші земляки: срібними — Сергій Семенюта (до 21 року), Максим Лутфуллін (до 35 років), Катерина Тур (до 16 років); бронзовою призеркою — Тетяна Півень (до 45 років). Кожен із них був переможцем та неодноразовим призером на різних окремих дистанціях у своїх номінаціях.

Цікаво, що на окремих дистанціях представники Полтавщини показували просто фантастичні результати. Наприклад, Аліна Терентьєва (до 12 років) на скороченій дистанції у заданому напрямку (730 метрів, 7 — контрольних пунктів) перемогла з часом — 11 хвилин 05 секунд, випередивши при цьому срібну призерку на понад... вісім з половиною хвилин! Але та ж сама Терентьєва мала й ще більшу перевагу, коли на довгій дистанції вона фінішувала з результатом — 24 хвилини 35 секунд і випередила срібну призерку майже на... півгодини!

Крім того, у змаганнях «СКІФ-2014» переможцями на окремих дистанціях стали наші земляки: Сергій Машинський (до 21 року) і Андрій Пальоха (до 20 років) — у нічному орієнтуванні, двічі — Олександр Кузнєцов (на скороченій і довгій дистанціях). Срібними призерами на окремих дистанціях спортивного орієнтування були наші земляки: Андрій Різник (до 12 років), Сергій Петкевич (до 21 року) — обидва на скороченій дистанції; бронзовими — у нічному орієнтуванні — Володимир Слюсар (до 20 років), Володимир Федотенков (до 21 року); на скороченій дистанції — Святослав Мосійчук (до 14 років); на довгій дистанції — Євген Педоряка (до 12 років), а також знову Володимир Слюсар і Святослав Мосійчук.