Любомир Лемешко завоював «срібло», Марина Надточій — «бронзу» чемпіонату країни

У Дніпропетровську завершилися літні чемпіонати країни серед чоловіків і жінок, та серед молоді з плавання — на олімпійських дистанціях, за підсумками якого наші земляки завоювали дві медалі у першостях серед чоловіків і жінок.

Полтавець Любомир Лемешко став срібним призером на 100-метрівці батерфляєм, фінішувавши у фінальному запливі з результатом — 53,60 секунди. Наш земляк поступився лише Олексію Іванову з Луганської області (53,13 сек.).

Марина Надточій з Комсомольська стала бронзовою призеркою у жіночій першості на 100-метрівці брасом, її результат у фіналі — 1 хвилина 12,43 сек. Тут золоту медаль виборола також наша землячка, вихованка полтавської школи плавання, яка нині представляє Дніпропетровщину — Марія Лівер (1:08,46), а «срібло» дісталося Анастасії Малявіній із Харкова (1:10,49).

Чоловіча збірна Полтавщини (Богдан Касьян, Микола Сягайло, Любомир Лемешко і Євген Дубницький) посіла 4-е місце в комбінованій естафеті 4×100 метрів із результатом — 3 хвилини 53,67 секунди. В естафетному фіналі наших земляків випередили збірні Луганської області (3:46,29), Дніпропетровської області (3:46,66) і міста Києва (3:47,25).

Більш детально про підсумки літнього чемпіонату країни і чемпіонату країни серед молоді «ПС» повідомить своїх читачів найближчим часом.