Іван Іванов фінішував четвертим на етапі Кубка Європи в Києві

28 червня у Києві відбувся черговий етап Кубка Європи з триатлону, в якому представник Полтавщини Іван Іванов посів 4-е місце серед чоловіків групи «еліта» (39 учасників).

Наш Іван фінішував із результатом — 1 година 49 хвилин 45 секунд. Статистика на всій дистанції у земляка була такою: плавання — 18 хвилин 22 секунди (переодягання з плавання до велогонки — 37 секунд), велогонка — 59 хвилин 41 секунда (переодягання з велогонки до бігу — 41 секунда), біг — 30 хвилин 24 секунди. Після плавання наш земляк був шостим, після велогонки — восьмим, на дистанції бігу він показав четвертий результат і фінішував на 4-му місці. Ця підсумкова позиція на етапі Кубка Європи принесла Івану Іванову призовий бонус у 625 євро.

Переможцем же київського етапу став Педро Палма (Португалія) — 1 година 49 хвилин 20 секунд (він заробив 1565 євро), срібним призером — українець Єгор Мартиненко — 1:49:26 (його призовий фонд — 1250 євро), бронзовим — угорець Акош Ванек — 1:49:32 (йому дісталося 940 євро).