СК «Полтава» — літній чемпіон області

Лубни — Глобине

Сьогодня відбулися матчі останнього, 11-го туру першого кола чемпіонату Полтавщини з футболу серед аматорських команд. На канікули лідером іде молодий колектив Володимира Сисенка — СК «Полтава» — справжнє відкриття цього сезону.

СК «Полтава» — «Нове життя» (Андріївка) — 1:1

Полтавці виграли перший тайм завдяки голу 17-річного Дмитра Щербака. Проте, втримати перевагу не змогли — досвідчені гості на чолі з Олександром Мелащенком скористалися одим із небагаточисленних шансів після «стандарту» — 1:1. Це перша нічия полтавців у сезоні. Приємно, що свій перший поєдинок після важкої травми зіграв за СК «Полтава» захисник Іван Шиленко, а досвідчений форвард Юрій Фоменко захворів і не зміг допомогти полтавцям у звітному матчі.

ФК «Лубни» — ФК «Глобине» — 2:4

Вже на 5-й хвилині гри рахунок відкрив хавбек гостей Артем Козлов. Відквитав його дуже швидко Ігор Близнюк, який обвів декількох захисників глибинців і вколотив м’яча у самісіньку «дев’ятку». Завершився перший тайм на користь команди Сергія Мурадяна завдяки влучному удару головою досвідченого Олександра Гребинюка. Після перерви знову відчутною була перевага у грі досвідченіших гостей, які завдяки влучним ударам Петра Ротаня і Антона Оганесова довели рахунок до 4:1. Прикрим для лубенців став момент, коли Ігор Близнюк не забив пенальті (воротар). І все ж скоротити рахунок у цьому бойовому поєдинку вдається капітану команди Едуарду Богомазу, який вдало виконав другу спробу наприкінці матчу.

«Колос» (Дмитрівка) — ФК «Шишаки» — 2:0

Колосівці дали справжній бій іменитим гравцям шишацької команди і перемогли їх упевнено. Голами відзначилися Максим Остапець і Олександр Кисіль.

ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) — ФК «Рокита» — 3:5

У переможців по два голи провели Роман Словак і Микита Вовченко.

«Фламінго» (Комсомольськ) — «Олімпія» (Савинці) — 3:0

Після двох поспіль доволі несподіваних поразок «Фламінго» просто познущався з «Олімпії». У складі переможців у центральному матчі туру два голи провів Ігор Котвицький і один — Олексій Топор.