Юрій Шаповалов фінішував другим на етапі чемпіонату країни з ралі

У Херсоні відбувся другий етап чемпіонату країни з ралі «Чумацький шлях», за підсумками якого екіпаж Юрій Шаповалов (Кременчук) — Любомир Шумаков (Київ) на «Mitsubishi Lancer» посіли друге місце як в абсолютному заліку (31 екіпаж), так і у класі 4 (7 екіпажів).

На другому етапі переможцем став зірковий український екіпаж — також на «Mitsubishi Lancer» — із багаторазовим чемпіоном України, призером етапів чемпіонатів Європи, пілотом Олександром Салюком і штурманом Євгеном Червоненком — колишнім міністром транспорту і зв’язку, президентом Федерації автоспорту України (2008-2011), майстром спорту, призером чемпіонатів СРСР, України, Європи. Салюк-Червнонеко перемогли на всіх 8-ми СД (спец ділянках) і фінішували з результатом — 1 година 22 хвилини 55,4 секунди.

Шаповалов-Шумаков на перших двох СД (спец ділянках) були третіми (13:51.4 і 8:07,4), на наступних трьох СД — другими (відповідно — 13:30,5; 7:41,9; 13:34,7), на шостій — третіми (7:58,2), на сьомій — другими (12:23,0). Перед заключною, восьмою СД кременчужанин і киянин йшли другими і випереджали третій екіпаж Микола Чмих-Олександр Вільчинський (на «Subaru Impreza») майже на 8 секунд. На останньому етапі Шаповалов-Шумаков фінішували третіми (7:55,2), але запасу часу їм вистачило на підсумкове друге місце, яке вони посіли з остаточним результатом — 1 година 26 хвилин 09,5 секунди. Треті — Чмих і Вільчинський (1:26:12,2).

Шаповалов-Шумаков не брали участі на першому етапі чемпіонату країни з ралі «Ворота України», який відбувався 21-22 червня у Закарпатській і Львівській областях. Третій етап чемпіонату країни з ралі — «Буковина» відбуватиметься 16-17 серпня у Чернівецькій області.