Антон Пустовіт — другий на етапі Кубка України

На етапі Кубка України в Сумах

У Сумах відбувся третій етап ЛКУ (Любительського Кубка України) з велокросу «Адреналін. Літо-2014», за підсумками якого наш земляк, вихованець кременчуцької школи велоспорту Антон Пустовіт, який нині виступає за команду із Світловодська, посів друге місце серед чоловіків-еліта (27 учасників)

Дистанцію кросу 18 км (п’ять кіл — по 3600 метрів) Пустовіт здолав за 1 годину 53 хвилини 05 секунд. Нашого земляка випередив переможець Вадим Пожиганов (Дніпропетровськ) — 1:51:21. Третім фінішував ще один дніпропетровець Євген Закора — 1:56:58. Лише ця трійка призерів змогла подолати важку дистанцію швидше за 2 години.

Після першого кола Пустовіт лідирував з часом — 18 хвилин 38 секунд (цей результат за підсумками всього третього етапу став кращим за підсумками одного з кіл). Майбутній переможець Пожиганов на першому колі програв Пустовіту більше хвилини (19:56). Друге коло дніпропетровець здолав на 1 секунду швидше від нашого земляка, відповідно 22:14 і 22:15. А ось за окремим часом подолання третього кола Пустовіт, на жаль, програв Пожиганову майже три хвилини, відповідно 26:23 і 23:29. На четвертому та п’ятому колах Пустовіт також програвав Пожиганову, який за перемогу на третьому етапі отримав 250 рейтингових балів у залік ЛКУ. У Пустовіта — 200 балів за друге місце на цьому етапі.

4-й етап Любительського Кубка України — «Харків» відбуватиметься 2 серпня у Харкові.