Діана Танько — у фіналі юніорського чемпіонату світу

У Сегеді (Угорщина) триває чемпіонат світу з веслування на каное і байдарках серед юніорів і молоді, в якому 19 липня розпочинаються фінальні гонки.

Першим серед представників Полтавщини, які виступають у складі збірної України, фіналістом став Павло Алтухов, який 19 липня змагатиметься у фінальній гонці на каное-одиночці на 1000 метрів — серед молоді (до 23 років).

18 липня полтавка Діана Танько також стала фіналісткою юніорського чемпіонату світу на байдарці-двійці (500 метрів) — разом з Людмилою Кукліновською. У кваліфікації (заїзд № 1) дівчата посіли 3-є місце — 1 хвилина 50,113 секунди і змушені були пробиватися до головного фіналу через додатковий півфінал. Тут розгорілася запекла боротьба за перші три місця, які виводили до фіналу «А». Українки виконали програму-максимум, посівши прохідне — третє місце у півфіналі. Танько і Кукліновська фінішували з результатом — 1 хвилина 46,790 секунди. Їхню перемогу підтвердив «мікрометр» фотофінішу, адже четверту команду — дівчат з Іспанії українки випередили лише на 0,040 секунди (на 4,8 сантиметра!). 20 липня Танько-Кукліновська стартують на «першій воді» (доріжці) фіналу «А» на 500 метрів, де їхніми суперницями будуть дівчата з: Великої Британії, Казахстану, Росії, Румунії,Польщі, Данії,Угорщини і Німеччини.

Крім того, 19 липня, Діана Танько матиме можливість поборотися за вихід до фіналу «А» з веслування на байдарці-одиночці на 200 метрів. 18 липня полтавка у кваліфікаційній гонці № 4 посіла 3-є місце (43,617 секунди).

Павло Алтухов, який 19 липня у першій половині дня змагатиметься у фіналі на каное-одиночці (1000 метрів), потім — у вечірній програмі — також виступить у півфіналі на каное-одиночці на 200 метрів. 18 липня у кваліфікаційній гонці № 4 на 200-метрівці Алтухов фінішував на 5-му місці (40,737 секунди). Тут наш земляк програв 1,012 секунди сенсаційному переможцю заїзду, який одразу — напряму — став фіналістом — Аделю Моджалалі Фумані (Іран).