Єгор Дементьєв фінішував п’ятим у груповій гонці на етапі паралімпійського Кубка світу

У Сеговії (Іспанія) завершився другий цьогорічний етап паралімпійського Кубка світу, на якому виступав наш земляк Єгор Дементьєв

27 липня відбувся другий вид програми — групова гонка. Дементьєв змагався в паралімпійській нозології МС5 (28 учасників) на дистанції 80 км (10 кіл), в якій фінішував на 5-му місці з результатом — 1 година 58 хвилин 01 секунда. Від переможця — Елістера Донахью з Австралії (1:55:49) наш земляк відстав на 2 хвилини 12 секунд. Другим фінішував бразилець Соеліто Гор (1:55:51), третім Вольфанг Ейбек із Австрії (1:55:53), четвертим — Даніель Гербу з Голландії (1:55:54).

Як бачите, квартет лідерів розіграв на «гарячому» фініші комплект нагород: переможець випередив срібного призера на 2 секунди, бронзового — на 4 секунди, а четвертого учасника — на 5. На жаль, у цю фінішну боротьбу за розподіл медалей не зумів втрутитися Єгор Дементьєв, який був п’ятим — від 4-го місця наш земляк відстав на 2 хвилини 07 секунд.

Нагадаю, що у першому виді програми другого етапу Кубка світу — індивідуальній гонці на 22 км — Єгор Дементьєв у своїй нозологій (МС5) посів 11-е місце.

Завершить світовий сезон паралімпійського велоспорту 2014 року чемпіонат світу (й одночасно — 3-й етап Кубка світу), який наприкінці серпня розпочнеться в Грінвіллі (США).