Три кременчужанки їдуть на чемпіонат світу до Москви

16 серпня в Москві стартує чемпіонат світу за версією Міжнародної федерації городкового спорту (президент — Аль-Хатіб Мамдух)

У жіночих першостях — у різних видах і номінаціях з городкового спорту — честь збірної України захищатимуть кременчужанки — багаторазові чемпіонки та призерки чемпіонатів світу, Європи, України — Світлана Кочергіна, Аліна Захарова та Світлана Весеніна.

У чемпіонаті світу братимуть участь спортсмени з Росії, України, Білорусі, Німеччини, Фінляндії, Литви, Латвії, Естонії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Вірменії, Монголії та інших країн.

Змагання світової першості триватиме протягом 9-ти днів (16-24 серпня). Календар змагань жіночих першостей, в яких виступатимуть наші землячки, такий:

16 серпня

  • класичні городки (жінки, особиста першість, І тур)

17 серпня

  • класичні городки (жінки, особиста першість, ІІ тур) — о 12:45
  • класичні городки (жінки, командна першість, І тур) — о 16:00

18 серпня

  • класичні городки (жінки, особиста першість, ІІІ тур) — об 11:30
  • класичні городки (жінки, командна першість, ІІ тур) — о 15:00

19 серпня

  • класичні городки (жінки, командна першість, ІІІ тур) — о 9:00
  • класичні городки (жінки, командна першість, фінал і матч за 3-є місце)
  • о 15:30 (на різних майданчиках)
  • класичні городки (жінки, командна першість) — нагородження — о 18:00

20 серпня

  • фінські городки (жінки, особиста першість) — 18 учасниць

21 серпня

  • єврогородки (жінки, особиста першість) — 24 учасниці — о 9:00
  • фінські городки (жінки, особиста першість, фінал) — 8 кращих — о 16:00

22 серпня

  • єврогородки (жінки, командна першість) — попередні змагання — о 9:00
  • єврогородки (змішані пари) — попередні змагання — о 13:00
  • фінські городки (жінки, командні пари) — о 15:00,
  • матч за 3-є місце — о 18:00, фінал — о 19:00

23 серпня

  • єврогородки (жінки, командні пари) — о 15:00,
  • матч за 3-є місце — о 18:00, фінал — о 19:00

24 серпня

  • фінські городки (фінал жіночих пар) о 9:00
  • єврогородки (фінал змішаних пар) — о 10:20.

Ігор ЧЕРЧАТИЙ, «Полтавщина Спорт»