Мачухи побачили мотобольне дербі Полтавщини

На оновленому після 23-х років «застою» мототреку в селі Мачухи Полтавського району відбувся товариський матч між провідними командами Полтавщини — «Колосом» (Нові Санжари) і «Нивою» (Вишняки).

Цього разу — з п’ятої спроби у цьому сезоні — «Колос», нарешті, переміг «Ниву» — 3:1. У переможців результативними ударами відзначилися Володимир Калінін (двічі) і Сергій Васін, у вишняківців єдиний гол на рахунку Юрія Жиденка.

А перед цим, як ви пам’ятаєте, у чотирьох матчах земляків у 2014 році мотоболісти з Вишняків жодного разу не програли гравцям з Нових Санжар. Давайте пригадаємо: 10 травня, у Вишняках, на Кубку пам’яті Анатолія Кирияченка, була нічия — 1:1; 17 травня, у Кам’янець-Подільському, в матчі Кубка країни, «Нива» перемогла «Колос» — 2:1; 24 травня, у матчі чемпіонату, на полі «Колоса» — нічия — 2:2; 9 серпня у Вишняках «Нива» перемогла «Колос» — 2:0.

А тим часом у чемпіонаті України настає період проблемних матчів, які можуть не відбутися зовсім. У період з 19 по 30 серпня було заплановано (згідно зі змінами до календаря) одразу 6 матчів за участю команди «Антрацит» (Кіровське, Донецька обл.). Якщо ігри за участю «Антрацита» не відбудуться, тоді продовження офіційних матчів чемпіонату України слід очікувати 6 вересня, коли у Кам’янець-Подільському місцеве «Поділля» прийматиме «Колос» (Нові Санжари).