Максименко — кращий

У черговому матчі АХЛ групи «Любитель Б» (Фінал І) зіграли ХК «Авангард» та ХК «Ледокол». Матч видався дуже цікавим.

Вже в першому періоді «Авангард» закинув три шайби, не пропустивши жодної. У всіх трьох взяттях воріт прийняв участь червонозаводчанин Володимир Максименко. Йому вдалося двічі запалити червоне світло за воротами суперника, та одного разу віддати результативну передачу. Та гандикапу у три шайби для перемоги виявилося замало. ХК «Ледокол» продемонстрував характер, закинувши в другому та третьому періодах по дві шайби. Підсумок зустрічі — 4:3 на користь ХК «Ледокол». Набравшого за системою «гол+пас» 3 пункти (2+1) Володимира Максименка визнали кращим гравцем матчу в складі ХК «Авангард».