Іван Іванов фінішував 31-м на сьомому етапі Світової серії

23 серпня 2014 року, Іван Іванов на дистанції триатлону в Стокгольмі

У Стокгольмі (Швеція) відбувся цьогорічний 7-й етап Світової серії з триатлону, на якому виступив наш земляк Іван Іванов з Комсомольська.

На цьому етапі стартували 66 учасників. Іванов фінішував на 31-му місці з результатом — 1 година 00 хвилин 05 секунди. Дистанцію плавання він здолав за 9 хвилин 40 секунд, трасу велогонки — за 33 хвилини 49 секунд, дистанцію бігу — за 14 хвилин 40 секунд. При цьому на переодягання з плавання до велогонки наш земляк затратив 1 хвилину 24 секунди, а з велогонки до бігу — 34 секунди. Ще один українець Данило Сапунов фінішував на 53-му місці з результатом — 1 година 01 хвилина 37 секунди.

У Стокгольмі не було рівних двом братам з Великої Британії, які фінішували з великим відривом від переслідувачів: Джонатан Браунлі (57 хвилин 31 секунда) і Елістер Браунлі (57 хвилин 37 секунд). Третім фінішував Грегор Бухгольц з Німеччини (58 хвилин 27 секунд).

У 2014 році вже відбулися 7 етапів найпрестижніших змагань з триатлону — Світової серії, які проходили в: Окленді (Нова Зеландія), Кейптауні (ПАР), Йокогамі (Японія), Лондоні (Велика Британія), Чикаго (США), Гамбурзі (Німеччина) і Стокгольмі (Швеція). На черзі — завершальний, фінальний етап Світової серії з триатлону, який в останні дні серпня відбуватиметься в Едмонтоні (Канада).