«Ніка» здобула першу перемогу в чемпіонаті країни

Олег Дубина — спеціально для «ПС»

Сьогодні наші дівчата на полі полтавського стадіону «Динамо» переграли уманську «Ятрань» із великим рахунком.

Ніка (Полтава) — Ятрань-ДЮСШ-1 (Умань) — 4:0 (2:0)

Голи: Горобчук 32, Дударчук 45, Мочалова 61, Єрмоленко 76 —пен.

Ніка: Івасенко, Шаповал, Рубан, Воронова, Лясковська (Бондарєва 41), Горобчук (Деркач 41), Бабенко (Тиндик 78), Єрмоленко (Карпенко 78), Дударчук, Вознюк, Мочалова (Слісенко 78).

Уже з перших хвилин гри полтавські футболістки заволоділи ініціативою. У дебюті підопічні Сергія Ягодкіна мали дві непогані нагоди відкрити рахунок. Однак після удару Бабенко зі штрафного надійно зіграла воротар суперниць, а удару Мочалової забракло влучності. Першого взяття воріт довелося чекати більше тридцяти хвилин. Бабенко відгукнулася на довгу передачу з лівого флангу і відкотила м’яч під удар Горобчук — 1:0. Через декілька хвилин полтавки могли вдруге засмутити уманську команду. Невтомна Маргарита Мочалова двічі пробивала з гострого кута — перший удар відбила воротар гостей, а другий прийняла на себе стійка воріт. На підбиранні першою була Бабенко, проте, її удар також відбила голкіпер черкащанок. Та все ж на перерву команди пішли за подвійної переваги господарок. «Гол у роздягальню» уманської команди після подачі з кутового провела Юлія Дударчук.

У другому таймі господарки продовжили тиснути на ворота суперниць. Як наслідок, м’яч ще двічі побував у воротах «Ятрані». Рахунок до розгрому довела Мочалова, яка вдало відгукнулася на передачу з глибини поля і влучно пробила з гострого кута — 3:0. А крапку у матчі поставила Валерія Єрмоленко. Вона чітко реалізувала пенальті за фол проти Дударчук, відправивши м’яч у ліву від воротаря «дев’ятку». Була у гостей нагода забити гол престижу, проте в останній момент м’яч з лінії воріт вибила досвідчена Євгенія Шаповал. У підсумку — більш ніж переконлива перемога полтавок — 4:0.

Завдяки цьому успіху «Ніка» підвищила свої шанси на вихід із групи. Наступну гру команда Сергія Ягодкіна проведе 7 вересня у Полтаві, на стадіоні «Динамо».