Повний комплект медалей кременчуцьких ветеранів

Асоціація ветеранських плавальних клубів Мастерс протягом року проводить 7 національних турнірів найвищого рівня.

Один із них традиційно відбувається у Кременчуці — «Фестиваль спринту», який особисто організовує президент Асоціації олімпійський чемпіон Сергій Фесенко. У рідних стінах наші земляки-кременчужани завоювали повний комплект нагород. Золоту медаль у категорії

35-39 років завоював багаторазовий рекордсмен України і світу серед ветеранів Віктор Ареф’єв — у комплексному спринтерському заліку він набрав 171,34 очка. Срібну медаль у категорії 50-54 років виборов Сергій Король (219,11 очка), бронзову у категорії 65-69 років — Віталій Слободин (401,57 очка). Цього року ветеранський плавальний рух в Україні відзначає своє 20-річчя. Поступово здійснюється мрія керівництва Асоціації про участь у кожному з національних турнірів понад 1000 ветеранів-плавців, які представляють усі області країни.