Калашникова та Мантика виграли «срібло» світової першості

У Вільнюсі (Литва) триває чемпіонат світу з армспорту, в програмі якого вже завершили свої змагання юнаки і дівчата (до 18 років), юніори (до 21 року) та ветерани

Другого дня вони змагалися у боротьбі на правій руці, за підсумками якої представники Полтавщини, що виступали у складах збірної України, додали до своєї скарбниці ще три медалі: дві срібні і одну бронзову.

Роман Мантика у першості юнаків (до 70 кг) у вирішальному двоборстві програв золотий поєдинок Рахіму Токгуну (Туреччина).

Напередодні Юлія Калашникова завоювала золоту медаль у боротьбі на лівій руці серед дівчат (до 65 кг), перемігши у фіналі Тетяну Романюк (Білорусь), а другого дня вона програла вирішальний двобій білорусці і стала срібною призеркою.

Наша землячка Анастасія Заворотня стала бронзовою призеркою серед дівчат (до 70 кг), її випередили лише чемпіонка — Тетяна Шеїна (Росія) і срібна призерка — Аманда Вілунд (Швеція).

У командних першостях серед юніорів чоловіча збірна України посіла третє місце (слідом за Росією і Грузією), а жіноча — друге місце (слідом за Росією).

Рукоборці Полтавщини внесли вагомий внесок в успіхи збірної України у командній першості. Наші юнаки, дівчата і юніори загалом завоювали 7 медалей: Юлія Калашникова — золоту і срібну (дівчата, 65 кг); срібні: Яніна Назарько — ліва рука, дівчата (до 60 кг) і Роман Мантика — права рука, юнаки, (до 70 кг); бронзові — Ксенія Безугла — ліва рука, юніорки (до 65 кг), Марина Шуліка — ліва рука, дівчата (до 55 кг), Анастасія Заворотня — права рука, дівчата (до 70 кг). А ще наші земляки неодноразово фінішували в одному кроці від п’єдесталу пошани, посідаючи 4-ті місця. На таких позиціях двічі завершила змагання Ліна Деменко, а також у боротьбі на лівій руці — Євген Срібний, Ніна Петренко, Анастасія Заворотня, на правій руці — Марина Шуліка.

Протягом наступних двох днів у Вільнюсі визначатимуться переможці чемпіонату світу серед чоловіків та жінок: 19 вересня — у боротьбі на лівій руці, 20 вересня — на правій руці.