Полтавці завоювали «золото» і два «срібла» чемпіонату країни з багатоборства

В Обухівському районі Київської області відбувся національний супертурнір зі спортивного орієнтування бігом, до загальної програми якого входили: чемпіонат України серед чоловіків та жінок (багатоборство), Кубок України (9-10 етапи, спринт — 6 етап, фінал), чемпіонат України серед юніорів та юнаків (багатоборство), ХVІ Міжнародні змагання, присвячені пам’яті Героя Радянського Союзу Олега Оніщука.

В усіх цих змаганнях успішно виступили орієнтувальники Полтавщини. Чемпіоном України серед юнаків (14 років) став Михайло Піддубний (клуб «Центуріон»), який протягом трьох днів здолав три дистанції (середню, довгу, скорочену) із загальним часом — 1 година 23 хвилини 08 секунд.

У чемпіонаті країни серед чоловіків (21 рік) наші земляки у двох номінаціях завоювали дві срібні медалі. У номінації 21А на другу сходинку п’єдесталу пошани у багатоборстві зійшов Сергій Семенюта (ДЮКСОТ «Валтекс») із загальним часом на трьох дистанціях — 2 години 14 хвилин 26 секунд. Серед чоловіків 21Е срібним призером став Сергій Петкевич (ДЮКСОТ «Валтекс») — 2 години 32 хвилини 57 секунд. При цьому Петкевич переміг у фіналі Кубка України на спринтерській дистанції з результатом — 19 хвилин 20 секунд.

За підсумками командної першості серед чоловіків та жінок збірна Полтавщини фінішувала на 6-му місці серед усіх областей країни (205 очок), а за підсумками юнацько-юніорських чемпіонатів збірна Полтавщини була 7-ю (815 очок).

Не оминули перемоги наших земляків й у міжнародних змаганнях, присвячених пам’яті Героя Радянського Союзу Олега Оніщука. Тут золоті медалі у багатоборстві завоювали представники Полтавщини - Надія Сердюк - серед жінок до 60 років (2 години 12 хвилин 59 секунд) та Георгій Модін — серед чоловіків до 70 років (2 години 06 хвилин 41 секунда).