Суперматч Буцького

У Запоріжжі відбувся центральний матч туру, в якому зіграли лідери Суперліги «Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) та «Азовмаш» (Маріуполь).

Колись грізний маріупольський клуб зміг тільки в першій чверті зіграти з командою Артема Буцького на рівних — 18:20 на користь маріупольців. Друга та третя чверті були цілком та повністю за запоріжцями — 32:17 та 33:12 відповідно. Четверту чверть, яка вже майже нічого не вирішувала, виграли маріупольці — 13:14. Остаточний рахунок гри — 96:63 на користь «Ферро-ЗНТУ». Просто чудову гру провів вихованець полтавського баскетболу Артем Буцький, який набрав 13 пунктів — найбільше у матчі серед гравців з українським паспортом. Артем продемонстрував свої снайперські здібності, реалізувавши 4 з 5 кидків з гри (один двоочковий та три триочкових із чотирьох спроб), а також два з двох штрафних кидків. Крім того, за 23 хвилини 20 секунд які він провів на майданчику, Буцький віддав 6 результативних передач (найбільше в своїй команді), зробив 5 підбирань та 3 перехоплення.