Катерина Клименко — абсолютна чемпіонка України!

25 лютого в Полтаві визначилися всі чемпіонки країни з пауерліфтингу серед жінок, а перемогу в абсолютній першості тут здобула полтавка Катерна Клименко, яка перемогла у ваговій категорії до 52 кг.

Наша землячка завоювала золоту медаль у триборстві із сумою — 490,0 кг. При цьому її показник в абсолютній першості — коефіцієнт Вілкса — сягнув найбільшої позначки серед усіх учасниць жіночого чемпіонату — 610,83 пункти (це — показник співвідношення власної ваги — до ваги, яка була підкорена у трьох вправах пауерліфтингу).

У першій вправі — присідання зі штангою Катерина Клименко у третій своїй спробі підкорила 187,5 кг і завоювала малу золоту медаль. У жимі лежачи полтавка також була сильнішою у своїй ваговій категорії — 122,5 кг. А в останній вправі — становій тязі — розгорнулася запекла боротьба за «золото» у триборстві між Катериною Клименко і Анастасією Дерев’янко (Івано-Франківська обл.). Перед третьою спробою у цій вправі полтавка у сумі триборства мала 485,0 кг, а її суперниця — 475,0 кг (на 10 кг менше). В останньому підході Клименко підкорює 180,0 кг і її сума збільшується до 490,0 кг. Щоб перемогти полтавку, атлетка з Івано-Франківську замовляє 205,0 кг, але не підкорює цю вагу. Анастасія Дерев’янко фінішує на другому місці із загальним результатом — 475,0 кг.
Ще одна представниця Полтавщини Анна Турчина 25 лютого завоювала срібну медаль у першості жінок до 72 кг із сумою у триборстві — 345,0 кг. Тут чемпіонкою України стала Єлизавета Нажина (Київська обл.), яка у сумі триборства підкорила вагу 535,0 кг.